איך תבחרו קרמיקה למטבח החדש?

איך תבחרו קרמיקה למטבח החדש?

1633313-min

הקרמיקה במטבח החדש ממוקמת בדרך כלל בין הארונות העליונים לארונות התחתונים ולעיתים גם בהמשך, על פי גודלו של המטבח וצורתו הגיאומטרית. אף על פי שאין מדובר בשטח נרחב, המיקום שלו יוצר השפעה גדולה מאד על נראותו של המטבח כולו.

בחירת קרמיקה למטבח החדש

באולם התצוגה אפשר לראות כמות גדולה מאד של דגמים בשלל טרנדים אופנתיים. אריחי הקרמיקה מותאמים לנראות של המטבחים הקלאסיים, הכפריים, המודרניים, האקלקטיים וגם אלו שהם בסגנון וינטג'.

יש לקוחות שבוחנים את כל האפשרויות, בוחרים כמה דגמים רלוונטיים ובסופו של התהליך מחליטים על דגם אחד מתוך הרשימה של הדגמים שמתאימים למטבח, על פי טעמם האישי של הלקוחות.

רוב הלקוחות מגיעים לאולם התצוגה עם מעצב הפנים שלהם ועל פי הקו העיצובי של המטבח החדש והבית כולו הוא מסווג כמה אריחים שהם המתאימים ביותר על פי גווניהם ונראותם. היתרון של מעצב הפנים הוא שהוא מכיר את כל הדגמים הללו ולכן יודע איך הם נראים על המרחב כולו שבין הארונות. מעבר לכך הוא גם רואה בדמיונו את השילוב של המוצרים הנוספים במטבח, אריחי הרצפה, התאורה, צבעם של החזיתות והמגירות, ידיות הפרזול היפות, התאורה ועוד.

לאור זאת, קל לו מאד להצביע על אריחי הקרמיקה המתאימים ביותר שיצרו מראה יוצא דופן של המטבח כולו. כמו לדוגמה אריחים חלקים בצבעי לבן, שמנת ואחרים במרקם מבריק או מאט. כמו כן אריחי זכוכיות בגוון ספציפי או שקוף, אריחים בעלי פסים בטקסטורה מעניינת, צורות גיאומטריות ייחודיות שלל גוונים המשתלבים זה בזה, אריחים ציוריים או לחלופין בריקים הקיימים במגוון גדול מאד של צבעים ואפשרויות הדבקה. המטרה היא ליצור סקרנות ועניין בנראות המטבח המושלם.

הכנסו עכשיו לאתר של חברת מילסטון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה