האם משתלם למכור את הרכב לפירוק?

האם משתלם למכור את הרכב לפירוק?

קונה רכבים לפירוק

בואו נפרק אוטו.

האוטו ישן ? מה שנקרא כבר שפך לאגר או מנוע וכבר לא זז מהחניה וסתם צובר אבק, תופס מקום רב או מעוד המון סיבות נוספות שאינן רלוונטיות אך המסקנה מהן שצריך להיפטר מהאוטו עם כל צער שבדבר אם יש בכלל. במקרים כאלו הנטייה לחשוב שלאוטו כבר אין שוק וקשה מאוד למצוא בן אדם שיסכים לקנות ממכם את הרכב במצב כזה, אז תחשבו שוב.

הרכב לפירוק הכסף לכיס.

ישנן חברות או אנשים פרטיים שישמחו לקנות את הרכב מכם כמו איזי קונה רכבים לפירוק ברמת גן. מסיבות וטעמים שאולי קצת קשה לנו להבין יש אנשים שיהיה להם שימוש בחלקים או ברכב עצמו שאנו כבר לא צריכם אותו יותר. אז במקום שהאוטו סתם יעיק עליכם תוכלו למכור אותו תמורת סכום סמלי ולהרוויח מעט כסף מהגרוטאה שבחצר. בנוסף חלק מהחברות מציעות השירות עד לבית הלקוח ומגיעים עם גרר בכדי לפנות את הרכב בבטחה, כך שלא תצטרכו לסכן את עצמכם בלעלות את הרכב לכביש.

איפה אפשר למצוא אותם?

שוק קוני רכבים לפירוק רחב ומגוון וישנם חברות ופרטיים אשר זמינים 24/7 ואף מגיעים לכל מקום בארץ לטובת לקיחת הרכב לפירוק. ישנן חברות המציעות את התשלום עבור הרכב במזומן כבר בעת הרכישה. יתרון נוסף שבגללו רצוי למכור את הרכב לפירוק הוא שהתהליך אינו ארוך ולא כרוח בבדיקות רישוי במוסך כשמדובר ברכב שהולך לפירוק ולכן ההתעסקות הדבר לא גוזלת זמן רב ובהחלט משתלמת מבחינת המחיר. לפני בחירת האדם או החברה אשר להם עתיד להימכר הרכב לפירוק, מומלץ לעשות סקר שוק ולבדוק מי מבין כלל החברות מציע את המחיר המשתלם ביותר ומה כולל בתוכו המחיר, רק לאחר מכן יש לקבל ההחלטה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה