החשיבות בייעוץ פנסיוני לעצמאיים

ייעוץ פנסיוני לעצמאים

מצבם של העצמאיים במדינת ישראל, אם לשפוט לפי הנתונים, לא טוב במיוחד. על פי הנתונים עולה שהשכר שמרוויחים העצמאיים בצורה חודשית היא עד 8000 ₪ ומדובר על אחוזים רבים מכלל העצמאיים. לכן, כאשר לא יודעים איך להתמודד עם המחר, בטח שהפנסיה נראית כדבר תלוש ומרוחק, משהו כמו צרות של עשירים.

אולם אם תחשבו על זה קצת יותר לעומק, תראו שהסיבה שלא חושבים על הפנסיה היא בגלל שכיום העסק לא מאפשר בכלל הפרשה לפנסיה, ראו כאן ייעוץ פנסיוני לעצמאים. ישנם עצמאים רבים במדינה שמדשדשים במשך שנים, העסק שלהם לא מתרומם לשום מקום אולם הם אוהבים את אורח החיים הזה ולכן, לא מוכנים לוותר עליו.

אבל אם אתם בכל זאת רוצים לדאוג לפנסיה איך עושים את זה נכון? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

החשיבות בייעוץ פנסיוני לעצמאיים:

לעצמאיים העתיד נראה הרבה יותר לא יודע מאשר לשכירים. בסופו של יום, ההבדל המשמעותי בין שכירים לעצמאיים הוא, ששכירים בוחרים בביטחון הכלכלי והעצמאיים בחופש לחיות את החיים כפי שהם רוצים. למרות שאף אחד למעשה לא בטוח וגם לעצמאיים יש בוס בדמות הכסף, אולם זו ההגדרה הכללית ומכך נגזרות העובדות הקיימות לגבי הפנסיה.

כיום יש כבר חוק במדינה המחייב את העצמאיים להפריש כל חודש סכום מסוים לפנסיה, אולם החוק התקבל רק לאחרונה ובעקבות הקורונה ומצב העסקים החוק לא נאכף עד כה. חשוב לציין שאכן לא כל העצמאיים צריכים לדאוג לפנסיה שלהם. מי שהצליח כעצמאי ופיתח את העסק למערכת של ממש שאינה תלויה בו, נהנה מרמת הכנסה גבוהה, מחזיק בנכסים רבים ככה שפנסיה לא בדיוק חסרה לו.

אולם אם אתם רוצים לדאוג לפנסיה שלכם, עליכם לפנות אל יועץ פנסיוני שיבין את אורח החיים שלכם ויתאים לכם תוכנית מסודרת בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם כיום.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גרביים אונליין – הכי קל והכי נוח
גרב הוא סוג של לבוש לרגליים. ההגדרה לגרביים היא -  פיסת בד המכסה את החלק התחתון של כף הרגל ושומרת על...
קרא עוד »
פבר 23, 2023
שלשולים אצל ילדים – טיפול מהיר
שלשולים בקרב ילדים עלולים לפגוע מאד באיכות החיים של ילדכם ובסדר יומו, כאשר שלשול יכול לגרום לכאבי בטן...
קרא עוד »
דצמ 26, 2017
איך לבחור מדביר מקצועי
בחירה במדביר מקצועי זה ללא ספק משהו שצריך לעשות מתוך שיקול דעת רציני, וזאת תוך כדי שאתם בוחרים לבחון...
קרא עוד »
ינו 02, 2017