איזה טאבון ביתי הכי מומלץ?

איזה טאבון ביתי הכי מומלץ?

טאבון ביתי

אין כמו לשבת במרפסת הקטנה שלכם, ולהנות מאוכל טרי וטעים, הנאפה זה עכשיו. זה לא רק חלום, אלא כיום ניתן לראות גם במרפסות יחסית קטנות או בגגות בעלי  שטח קטן במיוחד טאבון ביתי. בטאבון הזה ניתן לאפות בשר, עוף, וגם לחמים שונים בצורה ייחודית ואסתטית, ולהגיש למשפחה ולאורחים מאפים ומאכלים טעימים בטעם של פעם.

אז אם גם אתם מעוניינים להנות מהחוויה הייחודית הזו, כדאי גם לכם לרכוש טאבון ביתי אז איזה טאבון ביתי מומלץ

איזה טאבון ביתי מומלץ?

על מנת לענות על שאלה זו, חשוב מאד שתשאלו את עמכם מספר שאלות, כדי לאפיין את הצרכים שלכם:

  • אוהבים פיצות ולחמניות – אם אתם אוהבים פיצות ולחמניות, ובכלל אוהבים מאפים, ויש לכם מרפסת קטנה בבית, אתם תשמחו לדעת שיש טאבון ביתי, העונה בדיוק על הצרכים שלכם. טאבון זה נקרא "אל מאגו טונינו 70" , שמגיע במגוון צבעים, וכן עשוי מאבן שמוט, וטוב מאד לאפייה ובישול,  וכן צלייה של מאכלים המגיעים בצלחות שטוחות.
  • לאוהבי העיצוב הקלאסי – אם אתם אוהבים לשמור על הבית שלכם בעיצוב קלאסי, ויש לכם מרפסת או גג גדולים הטאבון "אל מאגו גנדיה" יתאים להם כמו כפפה ליד. הוא מגיע במגוון צבעים ומתאים לצלייה אפיה ובישול של מגוון מאכלים.
  • אוהבים טאבון גדול ומרשים – אם אתם רוצים טאבון גדול ומרשים, שמגיע במגוון צבעים. ניתן לבשל בו מגוון רחב של ארוחות צלייה, עישון, בישול, ואפייה. יותר מסוגי טאבון ביתיים אחרים הטאבון " אל מאגו קלאסיקו" הוא בשבילכם.
  • לא מעוניינים בטאבון גדול – הטאבון "אל מאגו ולנסיה" יתאים לכם במיוחד כי הוא קטן יותר, ובכל זאת ניתן להשתמש בו למגוון רחב של מאכלים לצלייה, בישול, אפייה, ועישון.

המידע באדיבות אל מאגו

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה