מתנפחים למכירה

מתנפחים למכירה

מתנפחים למכירה

מתכננים לחגוג לילדים יום הולדת בחצר הבית? אחת האטרקציות האהובות עליהם ביותר הם מתנפחים. לא קל להעסיק ילדים בחגיגה במיוחד אם הם קטנים. הם נדרשים לעוד ועוד גירויים, אולם יש מוצר שיעסיק אותם למשך שעות. מחפשים מתנפחים למכירה? החלטה נכונה!

סוגי מתנפחים

קיימים סוגי מתנפחים רבים, קטנים יותר או גדולים, אולם כולם כאחד ססגוניים וגם כמובן חשוב שיהיו בטיחותיים. יצרתם קשר עם חנות המשווקת מתנפחים למכירה? בחנות תמצאו שפע מתנפחים, ביניהם מתנפחי ראווה ומתנפחי קפיצה. מתנפחי חוויה כשמם כן הם, הילדים יוכלו לקפוץ, לטפס, לגלוש ועוד, ואילו הסוג השני, מתנפחי ראווה, מושכים הרבה מאוד תשומת לב, אי אפשר שלא להבחין בהם.

שני סוגי מתנפחים

מתנפחים אהודים מאוד בקרב ילדים, הם נמשכים אליהם כמו מגנט.  בכל הקשור לנושא של מתנפחים למכירה, חשוב לשים לב לסוגים השונים. יש מתנפחים העשויים מבד אוקספורד, הם זולים יותר ופשוטים, ובהחלט מתאימים לחצר בית פרטי. למעט זאת, ישנם מתנפחים תעשייתיים העשויים מ PVC, הם מאסיביים יותר, עמידים וחזקים.

רכישת מתנפחים

בחנויות כמו עידן הקריוקי תוכלו למצוא מתנפחים למכירה מסוגים שונים. הם מיועדים לחצר הבית ותמיד גם אפשר לקחת אותם אתכם לפיקניק או חגיגה בחיק הטבע. גם אין מקום לחשש, כל מתנפח ולא משנה באיזה גודל, יוכל להיכנס לרכב ללא בעיה. בהגיעכם למקום, תוכלו לנפח אותו.

איך יודעים מה לבחור?

עוד טרם ניגשים לחנות מתנפחים למכירה, חישבו היטב לאיזו מטרה אתם צריכים אותם. אם זה לחצר הבית, ניתן להסתפק במתנפחים אוקספורד. בדקו גם מהו התקציב הכספי העומד לרשותכם. ולא לשכוח את המשאבה, ישנן כאלה המתאימות לכל סוגי המתנפחים וכדאי לרכוש משאבה אשר עוצמתה היא 480 וואט, ולא פחות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה