לכידת עכברים – לבד או ע"י מדביר?

לכידת עכברים – לבד או ע"י מדביר?

לכידת עכברים

המאמר באדיבות גל ג'וק הדברה

מכרסמים כמו עכברים וחולדות הם מפגע גם בבתים וגם במקומות עבודה. בקרב רוב האנשים מכרסמים מעוררים דחיה וגועל. כעת נשאלת השאלה? האם ללכוד עכברים באופן עצמאי או על יד חברת הדברה?

האם ללכוד עכברים לבד?

בהחלט לא מומלץ. לעכברים כושר הישרדות יוצא מן הכלל והם עלולים לברוח. לא תמיד גבינה צהובה תעשה את העבודה. למעט זאת, אנשים רבים מחסלים עכברים בדרכים לא הומניות, לכן בהחלט כדאי להזמין מדביר שיעשה זאת בצורה מקצועית. ולא לשכוח, תמיד קיימת האפשרות שהעכבר יפיץ מחלות גם באמצעות נשיכה. 

איך בכל זאת לוכדים עכברים?

התשובה לכך היא פשוטה – הזמנת מדביר בעל הכשרה, ניסיון וידע בכל הקשור ללכידת מכרסמים. מומלץ לחפש חברת הדברה וותיקה ובעלת ניסיון במיגור כל המזיקים, כאשר שיטת ההדברה הינה בטוחה.

לכידת עכברים ע"י איש מקצוע

כפי שהבנו עד עתה, לא כדאי ללכוד עכברים לבד. ישנן כמה שיטות לעשות זאת: השיטה הראשונה היא מלכודת דבק. העכברים לכודים בתוך המלכודת, ולאחר כמה ימים הם פשוט ימותו, ללא מזון או אוכל. 

השיטה השנייה פועלת באמצעות ריסוס. חשוב לדעת כי המטרה היא לא לתפוס את העכברים אלא להרחיקם.

לכידת עכברים בעזרת רעל, זוהי עוד אופציה. כאן מדובר בהצבת כמה תיבות, הן בבית והן בחצר, העכברים מתפתים ונלהבים להיכנס לתוך המבנים, אולם מהרגע שהצליחו לעשות זאת, הם ימותו מהרעל.

מלכודת המופעלת באמצעות חשמל

כאן מדובר במלכדות חשמלית, בתוכה יש פיתיון. מן הרגע שהעכבר מגיע למלכודת, מופעל אוטומטית זרם חשמלי, כל זאת מתרחש מהר מאוד. אל תהססו והזמינו חברת הדברה מנוסה ומקצועית בתחום מיגור כל המזיקים. מדובר בתיקנים, פרעושים עכברים, חולדות, טרמיטים, פרעושים ועוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה