מה עדיף שולחן פינג פונג חוץ או פנים?

מה עדיף שולחן פינג פונג חוץ או פנים?

1939966-min

ההחלטה אם לרכוש שולחן פינג פונג חוץ או פנים היא בהתאם לכמה קריטריונים אשר קיימים בבית או בחצר של הלקוחות שמעוניינים לרכוש שולחן פינג פונג.

מה עדיף שולחן פינג פונג חוץ או פנים?

מאד נחמד לשחק פינג פונג בחצר מחוץ לבית, באוויר הצח וכשיש מרחב גדול לשחק ללא מגבלות של קירות. במקרה זה צריך לרכוש שולחן פינג פונג חוץ, אשר מותאם לתנאי מזג האוויר הים התיכוני השורר בישראל. השמש הקופחת, הרוחות והגשמים העזים בחורף. מי שרוכש שולחן מסוג זה מכסה אותו בדרך כלל בימים שבהם לא משחקים וכך מגן עליו. השולחנות מותאמים לעמידות מקסימלית ולכן הם מורכבים מפלטות עבות בטיב מעולה אשר מצופות באלומיניום להגנה.

שולחן פינג פונג בחוץ מתאים לחבורה גדולה של חברים או בני משפחה שמקיימים טורניר ביניהם וכולם נהנים מהפעילות החברתית המאתגרת.

אם מציבים שולחן פינג פונג פנים בבית, זה קורה בדרך כלל במקלט, מרתף או במרפסת מסוימת. ברוב המקרים מדובר במקומות קטנים יותר, אך עם הגעתם של השחקנים הביתיים המקום מתמלא באנרגיה ובהמון התלהבות.

פלטות העץ האיכותיות מאפשרות להקפיץ את הכדורים אשר גם כשהם נופלים הם נשארים בתוך המתחם הסגור ואינם נעלמים בחצר, כמו במשחקי טניס שולחן שנערכים בחצר והכדורים הקטנים נעלמים וקשה למצוא אותם.

הדיירים אוהבים לשחק פינג פונג

בני משפחה וחברים נהנים מאד לשחק פינג פונג ועבורם חשוב פחות אם זה קורה בבית או מחוצה לו. כאשר רוכשים שולחן מסוג זה יש לרכוש מראש שולחן שמתאים לחצר או לבית כדי ליצור את ההגנה הנדרשת על לוחות העץ. המטרה היא ליהנות מהמוצר לאורך שנים כך שלא יתבלה.

מוזמנים לפנות עוד היום לחנות מנה ספורט.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה