שוברים לחדרי בריחה – מתנה מושלמת שתוציא אתכם מהשגרה

שוברים לחדרי בריחה – מתנה מושלמת שתוציא אתכם מהשגרה

1858112-min

חדרי בריחה הם ללא ספק אחת האטרקציות החמות ביותר בשנים האחרונות בישראל ובעולם בכלל. בשל ההצלחה של האטרקציה הזו קמו אלפי חדרי בריחה ברחבי הארץ, מיליוני חדרים שכאלה ברחבי העולם, אפליקציות משחק בסגנון חדרי בריחה ואפילו תוכניות טלוויזיה שונות בנושא. חדרי בריחה יכולה להתאים לכל אחד, בכל גיל אולם כמובן יש דרגות קושי שונות, קונספט שונה ואתגרים שונים. לפני שאתם בוחרים את חדרי הבריחה שאתם רוצים לבקר בהם היכנסו לאתר שלנו ובדקו שוברים לחדרי בריחה שיכולים להתאים לכם. אם אפשר לחסוך בעלויות וליהנות מאותה חוויה אז למה לא?

מדוע דווקא חדרי בריחה?

מלבד מידת הפופולריות של חדרי בריחה בארץ ובעולם הרי שחדרי הבריחה יכולים להתאים לכל המשפחה ולכל אחד. החל מזוגיות צעירים מאוהבים, דרך משפחה עם ילדים, קבוצת חברים בכל גיל, נשים, גברים, וכו'. חדרי הבריחה יכולים להיות מעניינים, מרגשים, מלהיבים, מפחידים, מלאי תשוקה ועניין. בשל העובדה שחדר הבריחה משלב קונספט מיוחד כמו למשל חדר הטיטאניק, אוצרות בספינת פיראטים, פיענוח של רצח בחדר המלון או מגוון סיפורים אחרים ותפאורה מלהיבה המתאימה לקונספט – אתם ממש נכנסים לתוך סיפור, מחפשים רמזים ונהנים מהאתגרים והחידות במקום. רוצים להרגיש שרלוק הולמס למשך 60 דקות או פחות? להיות הבלשים הטובים ביותר? להסתכל לאתגר בלבן של העיניים? חדרי בריחה הם בשבילכם.

איך לבחור חדר בריחה מתאים?

  • גיל – חדרי בריחה שונים מיועדים לגילאים שונים או לכל הפחות מאפשרים כניסה מגיל מסוים. כאנשים בוגרים יותר אינכם רוצים להיכנס בהכרח לחדר בריחה לילדים שרמת הקושי בו תהיה בהתאם כיוון שזה לא יעניין אתכם ולא יאתגר אתכם. באותה מידה ילדים לא ירצו להיכנס לחדר בריחה המתאים לקונספט של מבוגרים.
  • רמת קושי – יש דרגות קושי שונות – בחרו בדרגת קושי שתאתגר אתכם ותעניין אתכם.
  • כמות משתתפים – יש חדרי בריחה המיועדים ל2 משתתפים, אחרים ל4 ואחרים אפילו עד 8 משתתפים בו זמנית.

הכנסו עוד היום לאתר שלנו – http://www.justforu.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה