כל מה שרציתם לדעת על רהיטים חכמים

כל מה שרציתם לדעת על רהיטים חכמים

woman-918981_640

הבחירה ברהיטים חכמים חוסכת לכם לא מעט מקום וכסף. האפשרות לרכוש רהיט שממלא יותר מפונקציה אחת מבטיחה תמורה טובה יותר בעד כספכם. מדוע שנסתפק בספה שהיא רק ספה כאשר אפשר לרכוש מראש ספה נפתחת למיטה או ספה שכוללת ארגז אחסון גדול? רכישה של רהיטים חכמים מומלצת במיוחד בעבור בתים קטנים בהם נרצה לשלב כמה שיותר שטחי אחסון ולנצל בצורה הטובה ביותר את השטח. 

סוף מעשה במחשבה תחילה

אם תדעו לרהט את הבית שלכם בחוכמה תמיד יהיו לכם מספיק שטחי אחסון. עם רהיטים חכמים כל רהיט ממלא מספר תפקידים מבלי לגזול מקום רב בבית. ריהוט חכם הוא כזה שמתאים את עצמו לצרכים המשתנים של בני הבית. אל תתפשרו על רהיטים פשוטים כאשר אפשר לקבל יותר. אותה ספה שאתם יושבים עליה בכל יום תוכל להפוך בהתאם לצורך למיטה נוחה לאירוח. האפשרות להפוך את הספה למיטה נוחה חוסכת לכם את הצורך בחדר אורחים עם מיטה. 

ניצול נכון של השטח

כיום כאשר רוב הבתים קטנים ולכולנו יש יותר מדי חפצים, אנחנו זקוקים לפתרונות ריהוט חכמים. תשמחו לגלות שבעזרת העיצוב הנכון תצליחו לייצור תחושה של מרחב גם כאשר הבית קטן. כך למשל, אם תרכשו מיטה קיר תוכלו להפוך בכל בוקר את חדר השינה לחדר עבודה. כאשר מצמידים את המיטה אל הקיר מתקבל שטח עצום שאפשר להשתמש בו. בשעות הערב נפתח שוב את המיטה בקלות ונהפוך שוב את החדר לחדר שינה. 

רהיטים מתקפלים

בכל קנייה של רהיט חדש כדאי לברר האם קיים דגם מתקפל קל לאחסון. אם אנכם מעוניינים ברהיט מתקפל חפשו אחר פריטים שכוללים ארגז אחסון גדול וממלאים מספר תפקידים. רהיטים חכמים הופכים את הבית שלכם לפרקטי יותר מבלי להתפשר בתחום העיצוב. מידע נוסף באתר רהיטי אקסלנט

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה