סליקת אשראי לעסקים

סליקת אשראי לעסקים

1928794-min

כיום, אין עסק שיכול להתנהל ללא סליקת אשראי. סליקת אשראי לעסקים הפכה להיות דבר בלתי נפרד כמעט מכל בית עסק מהסיבה הפשוטה שזוהי הדרך הקלה ביותר, המהירה ביותר, הפשוטה ביותר והבטוחה ביותר לקבל תשלומים מלקוחות. אם בעבר היה נהוג לשלם במזומן ובצ'קים, היום רוב הישראלים יעדיפו לשלם באמצעות כרטיס אשראי.

כיום רוב הישראלים, כמעט 84% מהם מבצעים רכישות באמצעות כרטיסי אשראי. במקום להסתובב עם ערימה של מזומנים או פנקס צ'קים קטן, מספיק להסתובב עם כרטיס אחד שמאפשר תשלום בטוח בכל מקום ובכל זמן. יותר מכך, כרטיסי אשראי מאפשרים ללקוחות לפרוס את התשלומים שלהם ובכך להקל על עומס ההוצאות החודשיות שלהם. מבחינת העסקים זה לא ממש משנה כי התשלום עובר במלואו לחשבון הבנק שלהם.

דרכי סליקה

לא משנה איזה עסק יש לכם, אין שום בעיה לבצע סליקת אשראי דרך חברת סליקה. לעסק פיזי כמובן שיש את מכונת סליקת האשראי המוכרת שרק לאחרונה עברה שדרוג ומאפשרת עסקאות בטוחות יותר באמצעות טכנולוגיית PCI  או באמצעות הקשת הקוד הסודי של הלקוח, זה תלוי בסכום שהוא משלם.

כמו כן, כמובן שניתן לבצע סליקה נוחה ומאובטחת דרך האינטרנט. דפי הסליקה היום הינם מאובטחים מאוד והלקוח יכול לבצע את הסליקה בעצמו ואף תשלח אליו לאחר מכן חשבונית ישירות, מה שמקל את עומס העבודה ושומר על ניהול ספרים נכון.

האפשרות לתת ללקוחות לבצע תשלום באמצעות כריס אשראי, יכול להעניק לכם יתרון תחרותי על מתחרים, במיוחד כאשר מדובר על סליקה באינטרנט. אם אתם בוחרים למכור מוצר דרך רשת האינטרנט, סיכוי סביר שבמידה והקמתם דף סליקת אשראי, הלוקחות יקנו את המוצר ובכך גם תגדילו את נפח המכירות שלכם וגם כמובן את המחזור החודשי של העסק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה