חומר איטום גגות – סוגים

חומר איטום גגות – סוגים

1972864 (3)-min

במיוחד לקראת תקופת החורף, מומלץ לאטום גגות זאת בכדי למנוע בין היתר נזילות לתוך המבנים. בשל סיבה זו חשוב מאוד לעבוד עם חומרי הגלם הטובים והמתאימים ביותר לאיטום של הגג שלכם.

בשביל מה לאטום גגות?

ברוב הבניינים בארץ אוטמים את הגגות, ורצוי לעשות זאת לפני בוא הגשמים. חומר איטום מטרתו היא למנוע חדירת לחות ורטיבות לבניין, ולא רק, אלא גם סדקים ואפילו אזורים מסוימים על הגג להם פתחים וכך המבנה חשוף.

שיטות איטום

לא קיימת רק שיטת איטום אחת אלא ישנן כמה בהתאם לנתונים ולמצב. בנוסף, חשוב מאוד למצוא עובדים בעלי ניסיון בתחום איטום גגות, כאלה שיודעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר עם חומרי גלם איכותיים. והיה ותזמינו עובדים שאינם מקצועיים, צפו להמשך נזילות.

איך בוחרים שיטה לאיטום הגג?

יש לבדוק עם איזה חומרי גלם אטמו את הגג, לעיתים מומלץ לאטום עם אותם חומרי הגלם, שכן קיימת סכנה שאיטום הגגות היה לשווא. על יריעות ביטומניות שמעתם? ובכן הן מתאימות אך ורק לגגות שאטמו אותם באמצעות זפת.

הכנת הגג

קודם כל יש לעלות על הגג ולבדוק האם הוא בכלל מתאים לאיטום. כמו כן חייבים לנקות אותו, חומרי איטום לא אוהבים לכלוך, ולא לגעת בחומרי האיטום. זאת ועוד, יש לרוקן את הגג מכל מה שנמצא בשטח שלו. הזמינו איש מקצוע המתמחה בתחום, בדקו עליו פרטים, האם הוא מקצועי? האם יש לו ניסיון ומהו הוותק שלו.

סוגי איטום גגות

ניתן לאטום גגות באמצעות חומר אקרילי, פולימר, יריעות ביטומניות, זפת וחומרים אחרים. כמו כן את חומרי האיטום יש לבדוק, האם הם עמידים ויעילים, מהו אורך הזמן שבו הגג מתייבש.

למידע נוסף הכנסו לאתר – http://www.amsi.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה