מאיזה גיל לרשום את הילד לטריאתלון ילדים?

מאיזה גיל לרשום את הילד לטריאתלון ילדים?

swim-864383_640

אז מה אתם באמת מעדיפים? שהילדים ישבו שעות מול מסכים, ישמינו ויגלו יכולות גופניות נמוכות, או ילד שהוא ספורטאי מצטיין? סביר להניח שבחרתם באפשרות השנייה וחשוב לדעת כי כיום קיימים שיעורי טריאתלון המתאימים לילדים החל כבר מגילאים מוקדמים. 

מה עושים בקבוצת הטריאתלון?

טריאתלון משלב כמה סוגי ספורט גם יחד. מדובר בשחייה, ריצה ורכיבה. בדרך זו, מגדלים ילדים עם יכולות פיזיות מפותחות, מלמדים אותם להתמודד עם קשיים ולשפר את היכולות המנטליות שלהם. לבסוף, ילדים יכולים גם להשתתף בתחרויות של איגוד הטריאתלון הישראלי, לדעת לנצח ולדעת להפסיד, להתמודד עם תסכולים.

למי מתאימים שיעורי טריאתלון?

טריאתלון הוא ענף ספורט הדורש יכולות פיזיות רבות ומגוונות. כמו כן הוא דורש מהילדים לפתח מוטיבציה ואמון בעצמם. לכן,  שיעורי טריאתלון מתאימים לילדים שחייבים למצוא דרך לפרוק אנרגיות, וכמובן כאלה שאוהבים ספורט ותחרויות.

לא רק למבוגרים

עד לא מזמן רק מבוגרים השתתפו בטריאתלון, אולם עם השנים יותר ויותר ילדים החלו לעסוק בתחום. אם אתם מתגוררים בירושלים והסביבה, תוכלו למצוא מסגרות מקצועיות עם המדריכים הטובים ביותר.

כאשר אנו מדברים על ספורט ופעילות גופנית ומדגישים עד כמה זה חשוב, ילדים אינם מחוץ לתמונה. אם אתם מזהים שלילד שלכם יכולות פיזיות ואתלטיות מצוינות, אל תהססו, רשמו אותו לחוג טריאתלון. אין מדובר רק ביכולות פיזיות ומנטליות, אלא גם בהנאה רבה בשיעורים.

הנאה מאתגרים

לימודי טריאתלון ילדים, דורשים מאמץ פיזי רב, הם בהחלט מאתגרים, וכל הצלחה ולו הכי קטנה, תורמת רבות להעלאת ביטחונו העצמי של הילד. כאן הילדים ילמדו משמעת  מהי, מה המהות של תחרויות ובנוסף הם ילמדו מהו אורח חיים בריא. לבסוף, הלימודים גם מסייעים לפתח כישורי חיים. מידע נוסף באתר https://icswim.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה