יבואן חלקים למחשבים ניידים, מסכים, מטענים, סוללות, פלסטיקה. לפטופ רחובות יבוא והפצה של חלקים לכל מותגי המחשבים הניידים

יבואן חלקים למחשבים ניידים, מסכים, מטענים, סוללות, פלסטיקה. לפטופ רחובות יבוא והפצה של חלקים לכל מותגי המחשבים הניידים

יבואן חלקים למחשבים ניידים

אחד השינויים החשובים והמשמעותיים ביותר שהתרחשו בישראל בשני העשורים האחרונים, הוא פתיחתו של שוק הייבוא של מוצרים שונים, בפרט בכל מה שקשור למוצרים שקשורים לעולם המחשבים. 

כך למשל, אנחנו יכולים למצוא היום לא מעט יבואנים שמתעסקים ביבוא חלקים למחשבים ניידים, בין אם מדובר במסכים, מטענים, סוללות ועוד. מדובר על יבואנים שמייבאים אביזרים וחלקים של חברות שונות, ודואגים למכור אותם לחנויות וחברות שונות בשוק, והן מוכרות זאת לצרכנים, בין אם במגזר הפרטי ובין אם זה במגזר העסקי. 

יבואן חלקים למחשבים ניידים, עובד מול חברה ספציפית או מול חברות שונות ודואג לייבא את כל האביזרים הרלוונטיים, עבור מחשבים שהוא או אחרים מוכרים בארץ. יש מקרים בהם היבואן עובד מול גורמים שונים בחו"ל, כך הוא יכול למכור מגוון רחב של מוצרים ללא הגבלה. צריך לומר, יש מי שנחשב ליבואן רשמי, כלומר מי שעובד מול החברה באופן ישיר ומי שנחשב ליבואן מקביל, ואיננו יכול להציע אחריות של החברה על מוצריו. 

כיצד בוחרים עם מי לעבוד?

הבחירה לעבוד עם יבואן כזה או אחר, תלויה בגורמים שונים. בין אם זה בשאלה, האם מדובר על יבואן שעובד עם חברות מרכזיות בתחום ובין אם זה בשאלה אם היבואן מספק את כל הכלים והאמצעים הנדרשים עבור המחשב שלנו, על פי חברה, סוג, דגם ועוד. 

חשוב לומר, היבואן משווק מוצרים ופריטים כמו מקלדת למחשב נייד שהם רלוונטיים לצרכן הישראלי על פי הקטלוג של המוצרים אשר נמכרים בישראל. כמובן שעם הזמן, ייתכן מאוד שהקטלוג יגדל וכך גם המוצרים שהוא ייבא לישראל לצרכנים ולחנויות. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה