צילום מוצרים – 3 טיפים שיש להכיר

צילום מוצרים – 3 טיפים שיש להכיר

צילום מוצרים

צילום מוצרים הוא חלק חשוב מאוד בשיווק המוצרים שלהם בגזרה הדיגיטלית. בין אם המוצרים עולים לאתר שלכם או לדף עסקי שלכם ברשתות החברתיות אתם רוצים שהתמונות יעזרו במכירת המוצר. לשם כך הן צריכות להופיע בצורה איכותית, חדה, מקצועית ומובלטות היטב על פני הרקע, עם תאורה נכונה ועוד. הנה 3 טיפים שיכולים להועיל לכם בשיפור צילום מוצרים שלכם במידה והחלטתם לעשות זאת בעצמכם.

תמונה רגילה או תמונה עם עיצוב מיוחד?

יש מגוון סוגים ואפשרויות להציג את המוצרים שלכם. לדוגמה: עבור מסעדה המספקת שירותי משלוחים ומעוניינת להעלות תמונות של התפריט לאינטרנט ייתכן והיא תרצה להציג את תמונות המנות שלה בצורה מפוארת יותר, מלהיבה ומעניינת יותר. לכן זה לא יהיה תמונה של המנה על רקע לבן משעמם. לרוב ייעשה שימוש באבקות צבעוניות, ירקות, כלי עבודה או אפילו משטח עץ, עלים ודברים נוספים שיכולים לשמש לבניית הקונספט של התמונה כאשר במרכזה תופיע הצלחת עם המנה. כמובן שהמנה תהיה הגורם המרכזי אולם הרקע והקישוטים מסביב יוסיפו עניין, סיפור ויציגו את המוצר בצורה מקצועית ועשירה יותר. לעומת זאת, כאשר מצלמים מכשירי חשמל למשל, ריהוט או פריטים אחרים ניתן להשתמש בתמונה רגילה על רקע אחיד.

שמרו על צילום חד ויציב:

יש כמה דרכים וטיפים לשמור על צילום חד ויציב. הבסיס צריך להיות שימוש בחצובה. החצובה מאפשרת לנו להניח עליה את המצלמה במקום להחזיק אותה בין ידנו ועל כן כאשר נצלם נוכל להימנע מרעידות המצלמה בידיים שלנו שישפיעו גם על איכות התמונה. טריק נוסף הוא לצלם באמצעות טיימר כך המצלמה גם לא תזוז בעת הלחיצה על כפתור הצילום.

עיבוד התמונה:

אל תעלו את התמונה איך שהיא. לשמחתנו יש אינספור תוכנות גרפיות ואפילו אפליקציות בטלפון המאפשרות עריכה מקצועית של תמונה ולגמרי בחינם. עשו שימוש בתוכנה כזו לסדר את הצבעים, הניגודים, התאורה, לחתוך את התמונה בהתאם לצורך ועוד.

ראו גם: סטודיו לצילום

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה