לוקרים

לוקרים

לוקרים

לוקרים הם תאי אחסון ממתכת אשר ממוקמים במקומות רבים כמו בתי ספר, קאנטרי קלאב, תחנות רכבת, שדות תעופה ועוד. 

המטרה היא לאחסן ציוד פרטי של התלמידים או האזרחים כדי לא להיסחב עם זה בזמנים שהציוד אינו נחוץ.

בנייה של לוקרים במרחב 

האופציה הנוחה ביותר היא להקים מבנה של לוקרים לאורך קיר ארוך (ראו דוגמא באתר https://www.madafix.co.il). בדרך זו מרכזים את כל הלוקרים זה לצד זה. בהתאם לאורכו של הקיר ממוקמים בו כמות גדולה של לוקרים כשלכל אחד יש מספר מזהה. בנוסף לכך בכל לוקר יש מנעול אישי, כך שרק בעליו של הלוקר יוכל להוציא ולהכניס ציוד שלו.

הלוקרים בנויים ממתכת ולכן מתאימים לכל אחד מהמקומות שבהם הם נחוצים. הם מגנים על הציוד וכך הוא נשמר לאורך זמן.

תכנון נראות של מבנה לוקרים 

אפשר לתכנן מבנה לוקרים בכל גודל רצוי ובהתאם לכך לייצר את קופסאות המתכת. בדרך כלל קיים גודל סטנדרטי שהוא המתאים ביותר לרוב הגופים אשר משתמשים בלוקרים.

אפשר להקים מבנה של 10 דלתות, 12, 15 או כל כמות רצויה אחרת. יש לוקרים שהם בצבע מתכת כמו אפור או לחלופין יש גם לוקרים צבעוניים בדלל גוונים וזאת בהתאם להזמנתו של הלקוח. 

אפשר לייצר גם לוקרים בגדלים אחרים כמו תאים ארוכים יותר אשר מתאימים לפריטים גדולים יותר כמו למחבטים של טניס או להשארת כדורים שכל אחד מהם הוא גדול.

לוקרים ממתכת 

איכותה הגבוהה של המתכת מאפשרת לכל לקוח ליהנות לאורך תקופה ארוכה מהלוקרים המעולים. ברוב המקרים אין בהם תקלות וגם המנעולים עובדים כיאות לאורך זמן. 

משך ההקמה של הלוקרים הוא די מהיר, מחזקים את כל המבנה באמצעות פרופילים וברגים מאסיביים כדי שלא תהיה תזוזה.

> קראו גם על מדפים למחסנים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה