משחקים סקסיים עם חרוזים אנאלים

משחקים סקסיים עם חרוזים אנאלים

משחקים סקסיים עם חרוזים אנאלים

בעולם מיני מתקדם ופתוח רבים מחפשים אחר מוצרים שיסבו עונג במקומות בגוף שטרם התגלו. אחד המקומות האלה עבור רבים הוא פי הטבעת או הרקטום – אזור שיכול להסב עונג מושלם בעיקר אם מוצאים מוצרים להחדרה אנאלית שהופכים את העינוג לזהיר, אבל מושלם. חרוזים אנאליים מעולים עבור משחקים סקסיים בין אם משחקים אותם עם בן או בת זוג או כל פרטנר אחר, ובין אם מדובר בהתנסות עצמית ועינוג עצמי. 

אבל מה זה בכלל חרוזים אנאליים?

מוצר זה עשוי בדרך כלל סיליקון רפואי והוא מיוצר כשרשרת חרוזים שנועדה להחדרה הדרגתית אל פי הטבעת. המטרה לאפשר למשתמש לשלוט בחדירה אל הרקטום ולקבל עונג בהדרגה עד מציאת הנקודות המענגות ביותר. 

בדומה לדילדו, חרוזים אנליים מעולים כתוספת לעינוג עצמי או לעינוג הדדי ואפשר להשתמש בהם בזמן יחסי מין. את החרוזים קל למשוך החוצה והם בטוחים לשימוש כך שלא צריך לפחד לבדוק את גבולות ההנאה האחורית. כך אפשר להנות מהתנסות חדשה ואיתור כל נקודות העונג שנמצאות עמוק בגוף. 

הנה כמה סוגים של חרוזים שאפשר לרכוש מתוך חנויות סקס באינטרנט:

חרוזים אנאליים מסיליקון רפואי –  מדובר בסוג של חרוזים מענגים עשויים סיליקון להתאמה מושלמת לגוף. הסיליקון הרפואי מאפשר מגע נעים ונוח. בחרו חרוזים עם ידית אחיזה למקסימום בטיחות. 

חרוזים אנאליים עם טבעת הידוק – מוצר שמתאים לגברים שמחזק את הזקפה כאשר הוא מתהדק לפין ומאפשר החדרה אל פי הטבעת. 

חרוזים אנאליים מזכוכית מחוסמת – מתנה מושלמת לכל גבר או אישה ומדובר במוצר מעוצב שכיף להתנסות עמו במין אנאלי. את כלל המוצרים אפשר לבחור ולקנות מתוך קטלוג של חנות סקס און ליין. את המוצרים אפשר להזמין ולקבל במשלוח מהיר ודיסקרטי לכל מקום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה