איפה ניתן לעצב אלבומים לאירועים?

איפה ניתן לעצב אלבומים לאירועים?

עיצוב אלבומים לאירועים

אלבומים לאירועים הם מאוד פופולאריים כאשר הורים רבים למשל מעוניינים לעצב את אלבום התמונות בעצמם בצורה ידידותית אך איכותית. הדרך המסורתית היא דרך הצלם לקבל את אלבום התמונות אחרי עריכה ועיצוב וסידור. כמובן שהצלם ייגבה מכם תוספת תשלום על כך, וגם על ההדפסה.

הדרך הנוספת הודות להתפתחות הטכנולוגיה היא לעצב בעצמכם את האלבום באונליין. באמצעות ממשק ידידותי באתר אינטרנט תוכלו להעלות את קבצי התמונות ולשחק עם עיצובים שונים וסידור של התמונות. כל מה שנדרש מכם זה לגרור תמונות ע"י העכבר ולבחור עיצוב שאתם אוהבים. כמובן שתוכלו להוסיף משפטים וטקסט שתרצו.

אין צורך להבין בגרפיקה

יש כאלו החוששים מעיצוב אונליין של האלבום משום שהם מניחים שזה דורש יכולות גרפיקה וחוש עיצובי. אז התשובה היא שזה לא דרוש בכלל. כל אחד יכול בקלות לעצב לעצמו אלבומים לאירועים דרך האינטרנט, ולקבל את האלבום מודפס בכמה עותקים מבית דפוס. גם קובץ דיגיטלי של האלבום זמין לכם.

כמה קליקים – ויש לכם אלבום

עיצוב אלבום באונליין הוא מאוד נוח וגם חוסך לכם זמן. אין צורך להתנהל מול גרפיקאי או צלם או מול בית הדפוס.

לא כל צלם הוא גרפיקאי

על כן יש מקרים בהם לא הצלם יערוך ויעצב את האלבום אלא גרפיקאי חיצוני, ולכן אתם עומדים כאן מול שני ספקים שונים מה שכמובן יכול להגביר את הבעיות, אי ההבנה אחד של השני וכדומה.

חוויה משפחתית

הדרך הפשוטה והקלה ביותר היא לעצב בעצמכם אלבום לאירועים בדרך הדיגיטלית, ראו לדוגמה עיצוב אלבום לברית באתר we design! אין צורך לצאת מהבית ותוכלו גם להפוך את זה לחוויה משפחתית כאשר כל המשפחה יחדיו יושבת סביב המחשב, מעלה את התמונות ומשחקת עם העיצובים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה