4 טיפים לניקוי כורסאות עור

4 טיפים לניקוי כורסאות עור

כורסאות עור

כורסאות עור נחשבות לנוחות במיוחד וגם יוקרתיות ולכן רכישתן מבטיחה ישיבה נוחה ובריאה, בבית ובמשרד. אולם גם הן נוטות להתלכלך וכדי לשמור עליהן יש לבצע פעולות ניקוי מדי פעם ולהקפיד על כללים בסיסיים, כמו הרחקת הכורסה ממקורות חום או קרני השמש ותנורים ביתיים. . ויתור על תחזוקת כורסאות העור המעוצבות יוביל לבלאי מהיר ולירידת ערך וכך תצטרכו להחליף אותן ולשלם מחיר גבוה, וגם להסתכן ברושם רע על אורחים ומבקרים. הרבה יותר פשוט ונוח לנקות את הכורסאות בשעת הצורך. הנה ארבעה טיפים שיעזרו לכם להאריך את חיי הכורסה: 

  1. ניקוי באמצעות מטלית לחה – על הספה עלולים להיווצר כתמים כתוצאה מאבק, דם, חיכוך בבגד כלשהו וכו'. אפשר לנסות להוריד אותם בעזרת מטלית לחה, אך יש לעשות זאת בזהירות ולבוא בידיעה שהפתרון עלול לא להתאים לספה. לכן צריך להקפיד קודם כל שהמטלית תהיה לחה ולא רטובה, למרוח מעט סבון, ולאחר הניקוי לייבש מיד את המקום באמצעות מטלית יבשה. 
  2. באמצעות שואב אבק- שואב אבק עם מברשת רכה יכול לסייע בהסרת שערות ולכלוך שנדבק. זהו ניקוי כללי שכדאי לבצע מדי שבוע או בתדירות גבוהה יותר (תלוי מהי רמת השימוש בכורסה והאם היא יומיומית).  
  3. אם נוצר פתאום כתם ממקור כלשהו – עליכם להגיב במהירות האפשר ולנסות להסיר אותו באמצעות מטלית לחה עם סבון או חומץ, או באמצעות ספרי מיוחד, שאחרי פיזורו תמרחו אותו על הכורסה ותזאירו אותו כרבע שעה לפני הניגוב. 
  4. אם הכתם לא נעלם ותזדקקו לעזרה – מומלץ לפנות לחברה אמינה שמתמחה בניקוי רהיטי עור ונציגיה יפתרו לכם את הבעיה תמורת תשלום כמובן וכך תוכלו להמשיך ליהנות מהכורסה.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה