האם כדאי לקנות חלקי חילוף למכשירי חשמל במקום לקנות חדש?

האם כדאי לקנות חלקי חילוף למכשירי חשמל במקום לקנות חדש?

מכשירי חשמל, הגם שהם מקיפים את חיינו מכל עבר ומקילים עלינו במידה רבה, עדיין הם נוטים לפעמים להיות לא נאמנים. הם מסרבים להידלק, משמיעים רעשים מוזרים ושוכבים על הבטן להנאתם. 

כן, כנראה שגם מכשירי חשמל יוצאים לחופש. אנשים רבים לא מסתבכים עם תקלות במכשירי חשמל. יש תקלה, קונים חדש. יקר יותר, טוב יותר. אולם לא תמיד זו האופציה המשתלמת. לפעמים החלפה של חלק קטן תעזור למכשיר לשוב לחיים ולשמש אתכם לאורך שנים. 

זו הסיבה שתמיד אנחנו ממליצים לרכוש מוצרי חשמל של חברה אמינה. אלו בדרך כלל נוטים להתקלקל פחות והחלקים שלהם יותר עמידים באופן כללי.

אז האם כדאי לקנות חלקי חילוף למכשירי חשמל או להחליף מכשיר? התשובה המדויקת ממש כאן למטה. המשיכו לקרוא כדי לדעת.

חלקי חילוף למוצרי חשמל VS מכשיר חדש:

אולי אתם חושבים שהשאלה כאן היא שאלה של תקציב, אבל ממש ממש לא. הרבה פעמים המכשיר החשמלי שיש לכם בבית כבר לא ניתן להשיג אותו בשוק והוא מכשיר מעולה. 

ככה, סביר להניח שמה שתקנו במקום יהיה איכותי פחות והבעיה הבאה אתו תתרחש לא עוד הרבה זמן. במקרים כאלו אנחנו ממליצים לבדוק האם יש חלקי חילוף מתאימים וטובים עבור המכשיר שלכם. 

אם מדובר במכשירי חשמל קטנים כמו קומקום ומנורות, חלקי חילוף לא יהיו שווים את המאמץ והטרחה שלכם וכדאי לרכוש חדש. 

מוצרי חשמל גדולים יותר כמו מכונת כביסה, מייבש כביסה, תנור ומוצרים שאתם יודעים שהם טובים ויכולים לשמש אתכם עוד הרבה זמן, חבל לזרוק מיד. ניתן למצוא חלקי חילוף ולתקן. 

אפילו אופניים חשמליים לא כדאי לזרוק אם יש לכם בעיה במערכת החשמלית. כיום תוכלו למצוא בוודאות חלקי חילוף לכל תקלה ולכל דגם של אופניים. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה