מהו פרנץ' לציפורניים – האם הוא מתאים לכל אחת?

מהו פרנץ' לציפורניים – האם הוא מתאים לכל אחת?

מהו פרנץ'

המודעות לציפורניים מטופחות רק מתפתחת עם השנים, אפשר לראות נשים עם ציפורניים מטופחות, ארוכות ומעוצבות, וקיים גם טרנד של הדבקת קישוטים. ככלל, הנושא הוא מאוד מפותח. אם שמעתן על פרנץ' מניקור, וודאי תירצו לקבל אינפורמציה מלאה, ורצוי לברר אם הטיפול מתאים לכן.

מחפשות קוסמטיקאיות ברחובות או מניקור ברחובות? מוזמנות >>>

מהו פרנץ' לציפורניים?

פרנץ' לציפורניים הוא תחום חדשני ומפתיע, שיטה ששדרגה את עולם הטיפול בציפורניים בצורה משמעותית. יש לפנות אל אשת מקצוע בעלת ניסיון, הערה למגמות השונות בתחום הפדיקור והמניקור, היא תוסיף אלמנטים נוספים כמו קישוטים וציורים. אנו לא יודעים בדיוק מהו מקור הפרנץ' לציפורניים, ואולי תתפלאו לשמוע, טיפוח הציפורניים בקרב נשים הוא עתיק מאוד.

יתרונות

פרנץ' לציפורניים יעניק לכן מראה מטופח, אסתטי ונשי. אין ספק שלאחר הטיפול תרגישו אטרקטיביות יותר, מטופחות מכף רגל ועד ראש. כאשר אתן יפות ומטופחות יותר, סביר להניח שגם ביטחונכן האישי יעלה. מראה של ציפורניים מוזנחות, בהחלט עלול ליצור רושם שלילי.

למה זה כדאי?

לא בכדי כה הרבה נשים רוצות מראה של ציפורניים מטופחות, גם ברגליים, הרי אנו מתגוררים במדינה חמה, ולרוב לובשים סנדלים, כך שציפורני הרגל חשופות. המראה המתקבל הוא מרשים ביותר, ויש לוודא שמי שמבצעת את העבודה התמחתה בתחום.

האם פרנץ' לציפורניים מתאים לכל אחת?

עקרונית כן, אבל אם אתן סובלות מפטרת בציפורניים או בעיות עור אחרות באזור, אין זה רצוי לבצע פרנץ' לציפורניים. בנוסף על כך, ישנן נשים המעדיפות מראה סולידי יותר, פרנץ' לציפורניים הוא בעל מראה דומיננטי ביותר ומושך תשומת לבר רבה.

מה הכי חשוב?

הדבר החשוב ביותר הוא לפנות לאשת מקצוע אשר קיבלה הכשרה בתחום מכיוון שמדובר בלא פחות מאמנות!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה