סרטוני תדמית

סרטוני תדמית

סרטוני תדמית

חקלאות, בטחון, פוליטיקה וכלכלה, אומנות ויזמות, ניהול והשכלה – כל אלה נכנסים לרשימה ארוכה במיוחד של תחומים בהם דרושים סרטוני תדמית. סרטונים כאלה הפכו פופולאריים במיוחד בעידן בו קהל היעד וצרכנים מבקש מידע ענייני וקונקרטי אודות נושאים בהם הוא מתעניין; כאשר אותם ארגונים עסקים מוסדות וחברות צריכים לספק את המידע ואת המסר השיווקי החשוב, כמו גם לפרסם את היתרונות והתועלות עבור קהל היעד, כאשר הכול מאוגד לסרטון אחד שמעביר מסרים בצורה מדויקת.

מה זה סרטוני תדמית

אם יצא לכם לצפות בסרטונים קצרים יחסית שמתאים מוצרים, ארגונים, מפעלים, מוסדות ציבור, עסקים, שירותים ואפילו אירועים או מפלגות פוליטיות – הרי שמדובר בסרט תדמית ממוקד שמטרתו להציג את כל מה שדרוש כדי לחבר קהל יעד אל מוצר שירות או רעיון.

סרט כזה מופק מצולם נערך ומדובב על ידי חברות מומחית בתחום המספקות את כל מה שצריך על מנת שכל ארגון או עסק יוכל להגדיל מכירות, להתקדם בשוק מסוים ולשווק טוב יותר מוצרים שירותים או רעיונות.

למה זה טוב?

סרטון תדמית של חברה וותיקה להפקות סרטים עוזר למתג עסקים שירותים ומוצרים והוא נחשב דרך מעולה לתהליכי שיווק פרסום ומכירות. כיום גם בעלי עסקים וגם בעלי ארגונים או ראשי מוסדות, כמו גם פוליטיקאים ויזמים: בוחרים להפיק סרט תדמית ועושים זאת באמצעות מומחים בתחום.

בחירת חברת הפקות טובה

כשאתם בוחרים חברת הפקות להפקת סרטון תדמית שמתאים לכם שימו לב כי מדובר בחברה שיש לה ניסיון רב וותק בתחום. חשוב לבחור חברה עם  צוות מומחים בהפקות שמבינים אתכם ואת הערכים של העסק ומספקים בדיוק את הקונספט המתאים ואת המסרים החדים והקולעים ביותר בהפקת הסרטון. כך תוכלו לשווק כל קונספט או רעיון מוצר או שירות בצורה הטובה ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה