קופה רושמת – למה זה טוב וכמה זה עולה?

קופה רושמת – למה זה טוב וכמה זה עולה?

1953369-min

קופה רושמת היא מצרך בסיסי לכל עסק שרוצה סדר בעסק וגם לנהל את העסקאות שהוא עושה בצורה יעילה. מהי אם כן, קופה רושמת? קופה רושמת היא קופה דרכה ניתן לבצע את העסקאות שנעשות באותו עסק בצורה אוטומטית.

זה יהיה נראה מבלבל אולי, אולם קופה רושמת היא לא ממוחשבת. יש לה תוכנה פנימית שיודעת לשמור את הנתונים, היא גם יודעת להדפיס קבלות באופן אוטומטי עם הלוגו של העסק , הכול על ידי הגדרה מראש של הנתונים.

אז איך הקופה הרושמת עוזרת לכם בעסק וכמה יעלה לכם התענוג? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

קופה רושמת – כמה זה עולה?

הקופה הרושמת תשתמש אתכם בעסק לכל העסקאות שתעשו בין אם במזומן ובין אם באשראי. הקופה מאפשרת לכם לדעת כמה כסף נכנס לקופה, לעשות סדר בסוף היום ושוב, זה יהיה רלוונטי רק לעסקים פיזיים עם מוצרים פיזיים.

אם יש לכם עסק דיגיטלי מובן שאתם לא צריכים קופה רושמת. במקום זה, יש מערכות אינטרנטיות פשוטות לנהל את כל הכספים, הקבלות, העסקאות ועוד.

אם היינו משווים את העלות של קופה רושמת לעלות של קבלות וחשבוניות דרך האינטרנט, זה היה קצת לא הוגן. כאשר באינטרנט אתם משלמים תשלום חודשי סימלי למערכת שעושה לכם הכול, כאן תצרכו לקנות ציוד יקר ועלותו משתנה לפי הדברים שאתם צריכים. 

ציוד של קופה רושמת כולל הקופה הרושמת בעצמה תעלה בין 4000 ל 6500 ₪ כאשר ניתן להוסיף אביזרים ולהגיע לסכומים אף יותר גבוהים.

לסיכום וסיום, קופה רושמת עוזרת לכם לעשות סדר בעסק ולנהל את החשבונות כמו שצריך. העלות שלה היא כמה אלפי שקלים בהתאם לסוג שאתם בוחרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה