שיטות טיפול

שיטות טיפול

1929319-min

שיטות הרזיה הן שיטות שאינן מתאימות לכל אחד. יש אנשים שלומר להם לא לאכול כדי להרזות יהיה משהו שהם לא יוכלו לעמוד בו או אנשים שספורט דווקא, יכביד עליהם מלהרזות. אז איך עושים את זה? בואו נבדוק.

שיטות טיפול | הרזיה מהראש

רוצים להרזות ולא יודעים מאיפה להתחיל? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, כדי לספר לכם על האפשרויות העומדות בפניכם איתם תוכלו לעשות את ההרזיה שלכם באופן הרבה יותר קל ומהיר מכפי שחשבתם.

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא להרזות מהראש. לא, לא מדובר בהרזיה באיבר ממנו אתם רואים עכשיו אותיות אלה, אלא דווקא באופן כזה שהראש שלכם יהיה מוכן לתהליך של הרזיה – הרבה לפני שתצטרכו לסגור את הפה.

צרו קשר כדי לשמוע עוד על פסיכולוגית טיפול cbt.

לרדת במשקל בבטחה

אם הרופא שלכם ממליץ על זה, ישנן דרכים לרדת במשקל בבטחה. ירידה מתמדת במשקל של 1 עד 2 קילו בשבוע, מומלצת לניהול משקל לטווח הארוך ביותר.

עם זאת, תוכניות אכילה רבות, מותירות אתכם בתחושת רעב או לא מסופקים. אלו סיבות עיקריות לכך שאתם עלולים להתקשות ולעמוד בתוכנית אכילה בריאה יותר.

השפעה דיאטנית

עם זאת, לא לכל הדיאטות יש השפעה זו. דיאטות דלות פחמימות ומזון מלא ודיאטות דלות קלוריות, יעילות לירידה במשקל ועלולות להיות קלות יותר מאשר דיאטות אחרות.

להלן, מספר דרכים להורדה במשקל הכוללות אכילה בריאה, הפחתה בפחמימות, שמטרתן:

  • הפחתת התיאבון
  • ירידה מהירה במשקל
  • שיפור הבריאות המטבולית שלכם

צמצמו פחמימות מזוקקות

אחת הדרכים לרדת במשקל במהירות, היא להפחית בסוכרים ועמילנים, או בפחמימות. זה יכול להיות עם תוכנית אכילה דלת פחמימות או על ידי הפחתת פחמימות מזוקקות והחלפתם בדגנים מלאים והרבה יותר בריאים מהמאכלים הרגילים.

לחצו כאן לקבלת מידע על טיפול NLP לירידה במשקל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה