כל היתרונות שבארונות הזזה

כל היתרונות שבארונות הזזה

ארונות הזזה

הדרך המקובלת לאחסן את הבגדים והחפצים שלנו היא בארון, ארון הוא המחסן הקטן שלנו שם אנחנו שומרים את כל הדברים שלנו, סוגי הארונות הנפוצים הנמכרים כיום הם ארונות הזזה וארונות פתיחה, ההבדל הוא בעיקר באפשרות הפתיחה, בעוד שבארונות פתיחה הדלת נפתחת כלפי חוץ, בארונות הזזה הדלת יושבת על מסילה והדלת זזה בתוך הארון.

מחפשים ארונות הזזה זולים? בקרו באתר>>>

למה מתאים ארונות הזזה?

ארונות הזזה הפכו לפתרון פופולרי לאחסון, הם מתאימים לחדרי שינה – חדרי הורים או ילדים, אבל רבים משתמשים בהם גם בחדרים אחרים לאחסון חפצים בגלל העובדה שאין צורך להשאיר מרווח עבור פתיחת הדלת מה שמהווה יתרון משמעותי בעיקר בחדרים קטנים, שם אם נרצה ארון פתיחה נצטרך להשאיר מרווח גדול יותר עבור פתיחת הדלת וכנראה יאלץ לקנות ארון קטן יותר עם נפח אחסון קטן יותר.

מה היתרונות של בארונות הזזה?

היתרון הבולט ביותר כאמור של ארונות הזזה כאמור, הוא צורת הפתיחה של הדלת, מה שמאפשר להכניס את הארון לחללים קטנים יותר ולהשיג שטח אחסון גדול יותר בהשוואה לארון פתיחה, אבל לארונות הזזה יש יתרונות נוספים על ארון פתיחה. יתרון אחד הוא האפשרות להתאים אותו אישית, לארונות ההזזה יש מבנה מסוים די קבוע, ולכן אפשר לשחק עם מבנה הארון עם מגוון גדול מאוד של אפשרויות שינוי, אפשר לשנות את מיקום המדפים בהתאם לצרכים האישיים, לבחור האם רוצים אזור תלייה ובאיזה צד של הארון, ואפשר לשנות את סוג הדלת למשל לדלת עם מראה או בלי או אפשרויות רבות ומגוונות.

יתרון נוסף הוא הפן העיצובי, שזה כמובן עניין של טעם אישי, אבל ידוע שרבים רואים בארונות ההזזה ארונות מעוצבים יותר, שמשתלבים בצורה טובה יותר במראה החדר מאשר ארונות פתיחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה