כל הסיבות להרדים את התינוק בשק שינה לתינוק

כל הסיבות להרדים את התינוק בשק שינה לתינוק

שק שינה לתינוק

שק שינה לתינוק הוא אחד האביזרים הכי פופולריים לתינוק בזמן האחרון. יש לכך הרבה מאוד סיבות טובות. הפעם, אלה כל הסיבות להרדים את התינוק בשק שינה מיוחד, שמותאם בדיוק למענו (או למענה).

התינוק מרגיש מכורבל ומוגן 

סיבה חשובה מאוד שמאוד נכון ורצוי להרדים את התינוק בתוך שק שינה לתינוק זו התחושה. ולא מדובר רק בתחושה של ההורים, שנותנים לתינוק את הטוב ביותר. שק השינה שמותאם בדיוק לקטנטנים מאפשר להם להרגיש תמיד מכורבלים ומוגנים. אפילו תינוקות שקצת קשה להרדים נרדמים בצורה כזאת הרבה יותר מהר. הסיבה לכך היא שהצורה דמוית השק עוטפת מכל הכיוונים. בפנים, מרגישים בטוחים ממש כמו בבטן של אימא. תחושה טבעית ומלטפת. 

מתאים לשנת לילה או לנמנום חטוף

תינוקות קטנים ישנים המון. לא תמיד הם ישנים רק בבית, בעריסה או בלול. ובזכות שק שינה לתינוק אפשר לכסות ולכרבל בכל שעה, בכל מקום ובכל זמן. שק השינה הזה מתאים לשימוש במיטה וגם בעגלה. אפשר להשתמש בו כאשר התינוק חוטף נמנום של צהרים, על שמיכה בגינה או על הברכיים של אימא או אבא. 

שמיכה שלא בורחת ולא נופלת מעצמה

סיבה נוספת ומאוד טובה להרדים את העולל או העוללית בתוך שק שינה לתינוק היא שמדובר בשמיכה מחממת לכל דבר. אבל לא מדובר רק בשמיכה אלא באביזר שלמעשה לא בורח ולא נופל מעצמו. כלומר, אם חשוב לכם לשמור על חום הגוף של תינוק ושהוא לא יבעט מעליו את השמיכה, שק השינה משיג את התוצאה הרצויה. ויש עוד המון יתרונות חשובים, למשל אפשר להניק או להאכיל את התינוק מבקבוק מבלי להוציא אותו מתוך השק. ויש גם תינוקות שאוהבים להשתעשע בתוכו, מרוב שהוא נעים. 

מגוון בגדים ואביזרים לתינוקות מחכים לכם באתר של בינו ובינה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה