היתר בניה לבריכה – האם נדרש לכל סוג בריכה?

היתר בניה לבריכה – האם נדרש לכל סוג בריכה?

היתר בנייה לבריכה

מי לא חולם על בית פרטי עם בריכה? למעט העובדה שבריכת שחייה בבית פרטי היא בין היתר סמל סטטוס, בסופו של דבר מדובר בכיף אדיר, אין יותר צורך להגיע אל הבריכה העירונית, יש לכם אחת פרטית משלכם! היתר בניה לבריכה – האם נדרש לכל סוג בריכה?

האם יש לכם אישורים?

לא ניתן לבנות בריכה כך סתם, עוד טרם הבניה יש לעשות כמה דברים. בריכות פרטיות לא שונות ממבנים אחרים ויש להגיש בקשה לוועדת הבניה העירונית. אם בכוונתכם לבנות בריכה, תצטרכו להביא את כלל הנתונים לוועדה, זאת בכדי לקבל אישור בניה.

פנייה לאדריכל 

בכדי להשיג את כל ההיתרים והאישורים, מומלץ ליצור קשר עם אדריכל וותיק ומנוסה, הוא כבר יבצע בעבורכם את המלאכה. איש מקצוע הבקיא בכל התקנות הקשורות לענף הבניה ואת כל זאת הוא יעשה בדרך יעילה וגם מהירה יותר.

היתר בניה לבריכה – האם נדרש לכל סוג בריכה?

והיה ותירצו לבנות מבנה קבוע ולא זמני, כן יהיה עליכם לקבל היתר בניה, עניין זה תקף לא רק לבריכות, אלא גם למרפסות למשל. והיה ותבנו ללא אישורים, אתם למעשה עוברים על החוק וזהו פתח להסתבכות עם הרשות המקומית. כל בריכה פרטית באשר היא, ובתנאי שהיא קבועה, יהיה על בעל הבית לקבל אישור מהוועדה. 

צרו קשר עם גורם מקצועי

בכדי לחסוך לכם זמן, בירוקרטיה וריצות לעירייה, צרו קשר עם משרד אדריכלות מוביל, הוא מכיר את כל החוקים והתקנות, מה שיזרז את בנית הבריכה. על תיטלו על עצמכם את העבודה, יש לעשות זאת בדרך מקצועית, על פי דרישות הוועדה אותן האדריכל מכיר כמו את כף ידו.בריכת שחייה בבית פרטי היא בין היתר סמל סטטוס, בסופו של דבר מדובר בכיף אדיר, אין יותר צורך להגיע אל הבריכה העירונית, יש לכם אחת פרטית משלכם! היתר בניה לבריכה – האם נדרש לכל סוג בריכה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה