תמונות קנבס לבית VS תמונות זכוכית

תמונות קנבס לבית VS תמונות זכוכית

תמונות קנבס

תמונות קנבס ותמונות זכוכית הפכו לפריטי עיצוב מבוקשים בשנים האחרונות, אם כי תמונות קנבס קיימות בשטח כבר מאות שנים ואילו תמונות זכוכית הן קצת יותר חדשות. אבל מה בדיוק ההבדלים בין שתי האפשרויות והאם יש עדיפות לאחת מהן?

תמונות זכוכית – מה זה?

תמונות זכוכית הן תמונות אשר מיוצרות על גבי לוחות זכוכית בגדלים ועוביים שונים, בשתי שיטות עיקריות:

  1. הדפסה דיגיטלית ישירה על הזכוכית
  2. הדפסה על מדבקה מיוחדת להדבקה על משטחי זכוכית

שתי השיטות מספקות תוצאה מרהיבה ומיוחדת, כאשר התמונה מתקבלת שקופה באופן חלקי ולכן מאפשרת מעבר של אור. התמונה נראית מעט מרחפת מעל הקיר, כאשר האיכויות של חומר הגלם המיוחד יוצרות תחושה של תמונה יוקרתית ומרהיבה במיוחד.

מה מיוחד בתמונות קנבס?

תמונות קנבס מודפסות על בד הציור הותיק, אשר משמש ציירים כבר מאות שנים ברחבי העולם.

גם כאן נכנס לתפקיד דפוס דיגיטלי, אשר מאפשר להדפיס על גבי הקנבס כל תמונה שתעלו בדעתכם, החל בתמונות משפחתיות ותמונות נוף שצילמתם בעצמכם וכלה בציורים והדפסים אמנותיים, של אמנים מוכשרים.

קנבס הוא סוג של אריג גס מחומרים טבעיים, אשר הדפסה או ציור עליו מקבלים גרעיניות אופיינית, אשר הופכת כל תמונה ליצירת אמנות. המראה הוא אלגנטי ויוקרתי, אך גם חם וטבעי ולכן קנבס הוא חומר גלם מבוקש להדפסת תמונות.

לסיכום, בחירה בין תמונות קנבס לבין תמונות זכוכית לבית מבוססת על גורמים שונים, כמו סגנון העיצוב השולט בבית, סוג התמונה שאתם רוצים להדפיס (משפחתית וביתית, או אמנותית), גודל התמונה, מיקום, רמת התאורה בחלל וכן הלאה.

יחד עם זאת, בשני המקרים מדובר על תוצר סופי אלגנטי, מרשים ואיכותי במיוחד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה