למה כדאי להשקיע בצביעת דירות להשקעה?

למה כדאי להשקיע בצביעת דירות להשקעה?

painter-2247395_640

אחת ההשקעות הבטוחות בכל עת היא קניית דירה. גם בזמנים בהם המצב הכלכלי לא ברור, השקעה זו תשתלם לכם בעתיד. בדרך כלל, רכישת דירה להשקעה לא נרכשת מקבלן כי אם יד שניה. על מנת להרוויח ולהחזיר את ההשקעה כדאי להשקיע בצביעת הדירה.

צביעת דירות להשקעה

אז למה כדאי להשקיע בצביעת דירות להשקעה? ראשית, דירה צבועה ומשופצת, תביא לכם שוכרים איכותיים יותר. נכס שאינו מתוחזק טוב לא מושך לקוחות ובטח שלא כאלה המשלמים את שכר הדירה בקביעות. שוכרים איכותיים שיש להם הכנסה קבועה והם גם שומרים על הנכס שלכם.

דירה משופצת מביאה לקוחות איכותיים

כמו כן, כשאתם משקיעים בצביעת דירות להשקעה אתם יכולים להכיר את דירתכם מהר יותר. דירה שממוקמת במקום טוב ככל שיהיה, אך הוא מוזנח ולא מתוחזק, עלול לעמוד ריק זמן רב. אמנם אנשים נכנסים ויצאים על מנת לבדוק את הדירה, אך קשה מאוד למצוא שוכר ראוי לדירה כזאת. כל יום שהדירה עומדת ריקה, אתם מפסידים כסף רב. שיפוץ וצביעת הדירה ישתלם לכם יותר.

כל בעל דירה או נכס, יכול לבצע את השיפוץ בעצמו או על ידי איש מקצוע. כמובן השיפוץ יעלה לכם כסף ואולי גם סכום גבוה, אבל חשוב לזכור: דירה משופצת ויפה שווה הרבה יותר בשוק מדירה מוזנחת או ישנה.

שיפוץ מושקע

שיפוץ לא דווקא הכי יקר, משדרג את שווי הנכס שלכם בשוק ההשכרה ואתם מרוויחים כפליים. הדירה שלכם גם מבוקשת יותר וגם תוכלו לדרוש עבורה סכום גדול יותר כשכר דירה.שאלתם למה כדאי להשקיע בצביעת דירות להשקעה? אני חושב שכבר הבנתם. ככל שהדירה שלכם יפה ומשודרגת יותר, שוויה יעלה והביקוש עבורה יעלה. למידע נוסף אור חידושים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה