אופנת טבעות הנישואין – האם משהו השתנה?

אופנת טבעות הנישואין – האם משהו השתנה?

טבעות נישואין

המאמר באדיבות kai jewelry

מי שמעוניין להתחתן כדת משה וישראל, כבר יודע שיש כמה כללים לבחירת טבעת נישואין שלא משתנים לעולם. אבל אופנה היא דבר שתמיד משתנה. אז מה חשוב לדעת על בחירת טבעת נישואין אופנתית?

טבעות נישואין יוניסקס

טבעות נישואין יוניסקס הן טבעות תואמות לחתן ולכלה (או לכלה ולכלה, או לחתן ולחתן…), שלא מתחשבות במין של מי שעונד את הטבעת, אלא דווקא מאפשרות לזוג הטרי להתאים את הטבעות שלהם, כדי שכולם יראו שהם שייכים אחד לשני.

זהו טרנד חדש יחסית והוא מושלם עבור אנשים שאוהבים ללכת על עיצוב פשוט, נקי וצנוע.

התאמה לטבעת האירוסין

בדרך כלל קיימת גם טבעת אירוסין ולכן, נשים רבות, שדווקא רוצות טבעת נישואין מעוצבת ומושקעת, רוצות שהטבעת החדשה תתאים בעיצוב גם לטבעת הישנה.

זה קל יותר לביצוע אם קונים את שתי הטבעות באותו הזמן, או מן קצר אחרי הצעת הנישואין, אבל אפשרי בהחלט גם אם אתם מתחתנים זמן רב אחרי האירוסין.

טבעת עם כיתוב אישי

לא מדובר באמת על טרנד חדש במיוחד, אבל טבעות נישואין עם כיתוב אישי נמצאות בשטח כל הזמן כאשר רק סוג הכיתוב משתנה. אם בעבר היה נהוג להטביע על חלקה הפנימי של הטבעת את שם הזוג, או מילות אהבה, הרי שכיום אפשר לראות יותר זוגות שמבקשים להטביע על החלק הפנימי של הטבעת משפטי השראה מרגשים, איחולים לחיי זוגיות טובים ועוד.

לסיכום, תחום טבעות הנישואין נדמה לאנשים רבים קצת אפור וחד גוני, בגלל הכללים ההלכתיים הנוקשים, אך למעשה יש מגוון בחירה גדול, אפשרויות שונות ואפילו טרנדים מתחלפים.

אנחנו בטוחים שביקור באתר שלנו יעזור לכם למצוא טבעת מתאימה, אבל אם אתם מתלבטים – תמיד תוכלו להתקשר אלינו להתייעצות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה