איך לבחור במנעולן הנכון לביתכם

איך לבחור במנעולן הנכון לביתכם

מנעולן

כאשר אתם זקוקים לשירות של מנעולן, לרוב יהיה זה בזמני מצוקה ולחץ. אם זה כשאתם רוצים להיכנס הביתה ומתברר שאין לכם מפתח או שהמפתח נתקע בתוך חור המנעול. זה גם יכול להיות במקרים שבהם הרכב ננעל או הכספת אינה ניתנת לפתיחה. יש כמובן גם את מקרי החירום כמו רכב נעול כשילד לכוד בפנים או חדר שירותים שנטרק על אדם. יש כמובן גם את המקרים האיומים של תאונות דרכים כשרכב נטרק על היושבים עליו כשיש שם גם פצועים או מקרים של שריפות כדלת הבית לא ניתנת לפתיחה.

בכל אותם המקרים יש צורך בשירות של פורץ מנעולים.

אז איך לבחור במנעולן הנכון לביתכם?

איך בוחרים את המנעולן המתאים? אם עושים גוגל, מוצאים הרבה מנעולנים. השאלה היא איך בוחרים מנעולן וכיצד עושים את זה בצורה הכי טובה כדי לקבל הן מענה מידי והן מענה מקצועי כשכל זה גם יהיה אמין ללא כל חשש מפני אנשים שיעשו שימוש לא הוגן באפשרות להיכנס אלינו הביתה או אל המכונית. שלא לדבר על גישה אל הכספת.

כאן חשוב לדעת כי לא כל מי שיודע לפרוץ כספות, מפתחות או מנעולים יכול לעבוד גם כמנעולן.

כדי לעבוד כמנעולן אמור המנעולן להיות אדם הכי ישר ולהוכיח את זה על ידי תעודת יושר מהמשטרה שתעיד שהוא אדם שאין לא כל עבר פלילי.

מנעולן שיגיע מהר

אחד הדברים החשובים ולעיתים אפילו הקריטיים זוהי הבחירה במנעולן שיהיה אדם עם שמינות גבוהה מאוד שיוכל לתת מענה מיד. כלומר, אדם שגר או עובד קרוב ויכול להופיע במהירות שיא על מנת לשחרר את המפתח או את המנעול הבעייתיים.

מנעולן מקצועי, עם ציוד מתאים ועם זמינות גבוהה, הוא המענה לשאלה איך לבחור במנעולן הנכון לביתכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה