מהי משכנתא הפוכה – כל מה שצריך לדעת

מהי משכנתא הפוכה – כל מה שצריך לדעת

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה זוהי סוג של הלוואה בה אתם מקבלים מהבנק את הכסף מידי חודש וזאת במקום שאתם תצטרכו לשלם לו בצורה הזו. הבית עדיין צפוי להישאר בבעלות שלכם כאשר הבנק יוכל למכור אותו לאחר מותכם. ההלוואה הזו מתאימה לאוכלוסייה מבוגרת שכבר יש לה נכס. הכסף שתקבלו מהבנק יוכל לסייע לשמור על איכות חיים גבוהה גם במהלך הגיל השלישי.

הלוואה מושלמת לגיל השלישי

משכנתא הפוכה בפרץ פיננסים זוהי הלוואה שמתאימה כמו כפפה ליד עבור בני הגיל השלישי. זאת מכיוון שאנשים רבים בגיל הזה הם כבר בעלים של נכס ובמצב כזה יהיה ניתן להשיג את המשכנתא ההפוכה, כעת כך תוכלו להשיג כסף זמין שיסייע לשמור על איכות חיים גבוהה גם בגיל המבוגר הזה.

הבית עדיין נשאר בבעלות שלכם

היבט נוסף שיהיה חשוב להזכיר בכל הנוגע אל משכנתא הפוכה זה עצם כך שהבית שלכם עדיין צפוי להישאר בבעלותכם. מצדכם תוכלו לבחור למכור אותו מתי שרק תרצו כדי לסיים את ההלוואה או לחילופין הבנק יוכל למכור את הבית לאחר מותכם.

לאור זאת מדובר בסוג הלוואה שיוכל לתת לכם שקט רב ובו בזמן לאפשר לכם ליהנות מכסף שישפר במידה משמעותית את איכות החיים שלכם בגיל השלישי. לאור זאת לא תרצו לוותר על כך ויהיה חכם מצדכם לבחון את האפשרות לקחת משכנתא כזו.

תוכלו לגשת לבנקים או לגופים חוץ בנקאיים כדי לשמוע על התנאים בהם תוצע לכם ההלוואה וזאת כדי לדעת טוב יותר אם היא תתאים לכם. אז אל תבזבזו זמן והתחילו לבחון את האפשרות הזו לנטילת המשכנתא וכבר בזמן הקרוב. למה אתם מחכים עם כך? בוודאי כך תרצו לפעול בנושא הזה.

למדו כיצד להשיג מימון לעסקים וחברות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה