מיגון דלתות – כל מה שלא ידעתם או חששתם לשאול

מיגון דלתות – כל מה שלא ידעתם או חששתם לשאול

מיגון דלתות

כאשר אנחנו חושבים על מיגון דלתות בוודאי עולה בראשנו תמונה של דלת עצומה, כבדה, אפורה ומבעיתה שבוודאי אינה מהווה פריט עיצובי ולא מייצרת אווירה נעימה, במיוחד בכניסה לבית. האמת רחוקה מכך. הצורך ההולך וגובר של בתים רבים למצוא פתרונות מיגון נוכח המצב הבטחוני המורכב והעדין בישראל הוביל לכך שמיגון דלתות נעשה היום באופן מקצועי למדי ובישראל ניתן לקבל מיגון מעולה מבלי לפגוע בעיצוב ובחזות הכניסה לבית.

מיגון, עיצוב ומה שביניהם

 מיגון דלתות פנים או חוץ הפך להיות סחורה חמה בשנים האחרונות. מנגנוני נעילה מתוחכמים, טכנולוגיות מיגון חכמות ושילוב בין פיתוחים מכניים וטכנולוגיות חדישות הוביל לכך שמיגון הבית לא רק נעשה בצורה מקצועית וממוקדת לפי צרכי הלקוח, סוג המיגון הדרוש ורמת האבטחה אלא גם אינו גורע מעיצוב ותדמית הבית או העסק.

לא רק לתעשיות הביטחוניות

בבתי עסק ובתעשיות הביטחון כבר מזמן עושים שימוש במנגנון מתוחכם שנקרא בקרת כניסה מתקדמת. בשל העלייה ברמת החיים כיום גם בבתים פרטיים ניתן לראות שימוש הולך וגובר במערכות מהסוג הזה והיתרון שלהן הוא בכך שהן מאפשרות רק למי שמורשה להיכנס לבתים שבהם מותקנת מערכת כזו.

לא כמו מנגנוני הנעילה המוכרים לנו מערכות מתקדמות שעברו מיגון דלתות מופעלות באמצעות זיהוי אישי. זה יכול להיות קוד סודי, תביעת אצבע או אפילו חתימת קול למשל. מערכות אחרות מחוברות לרשת האינטרנט וניתן לשלוט עליהן באמצעות הטלפון החכם בכל מצב, אפילו בעת שהיה בחו"ל.

מה שבפנים ומה שבחוץ

מיגון דלתות לא נעשה רק נגד פורצים או בדלתות הכניסה לבית אלא גם בדלתות הפנימיות. דלת הממ"ד למשל זקוקה למיגון ייחודי ועליה לעמוד בתקנים שהעמיד פיקוד העורף. מיגון דלת ממד צריך להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה שיש לה את הידע ואת ההסמכה המתאימים לביצוע עבודות מהסוג הזה.

בישראל שבה המציאות הביטחונית היא מורכבת ממילא, מיגון דלתות הבית בין אפ הפנימיות ובין אם החיצוניות אינו עניין שניתן להקל בו ראש. מיגון נכון לא רק מגן על הבית מפני פורצים אלא גם יוכח ברגע האמת כמציל חיים!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה