4 טיפים לבחירת המורה הנכון לשיעורי לשון

4 טיפים לבחירת המורה הנכון לשיעורי לשון

לוח מחיק

מקצוע הלשון לא תופס את המקום הראשון במקצועות הפופולריים ביותר בבתי הספר בישראל. אך למעשה, מה שנתפס בתוך מקצוע חובה מעט משעמם יכול להיות די מעניין אם לומדים עם המורה הנכון. ארבעת הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור את המורה הפרטי הנכון לשיעורי לשון.

1. טמפרמנט של מורה שמתאים לכם

חשבו תחילה מהו הטמפרמנט הרצוי לכם, כלומר מזג הוראה שיהפוך את הלימוד הלשון לנעים וכיפי יותר. ישנם תלמידים שירגישו יותר בנוח עם מורה צעיר (או צעירה) אנרגטיים, כגון סטודנטים. תלמידים אחרים ירגישו יותר בנוח עם מורה יותר וותיק (או וותיקה), שמלמדים לשון בבתי ספר נחשבים.

2. מקצועיות וניסיון

המורה הנכון לשיעורי לשון זה מורה עם ניסיון בתחום זה. אפילו אם מדובר במורה צעיר יחסית, תוכלו לקבל רושם טוב לגבי מידת המקצועיות מתלמידים אחרים. אם תלמידים נוספים הצליחו להוציא בעזרתו ציונים גבוהים, אין סיבה שאתם לא תצליחו.

3. כימיה עם המורה, זה חשוב

כבר בשיחת הטלפון עם המורה ללשון או מורה פרטי למתמטיקה תוכלו לשים לב אם אתם מרגישים שיש כימיה. מורה מקצועי שמדבר אתכם בגובה העיניים ומביא עימו הרגשה נוחה, יעזור לכם להצליח. במיוחד אם אתם לא מרגישים בנוח עם המקצוע הזה ועם כל החוקים הלא ברורים שלו, מורה סבלני ונוח יעזור לכם להשיג את המטרה.

4. זמינות מתאימה ומיקום השיעור

נסיים עם טיפ קצת טכני – כדאי לוודא מראש שהמורה זמין בשעות שנוחות לכם. זה נכון במיוחד אם אתם יחסית עסוקים או שאתם נעזרים במורים מקצועיים במקצועות נוספים. המורה הנכון ללשון, גם צריך להעביר את השיעורים במקום הנוח לכם. אם אתם רוצים מורה שמגיע אליכם, וודאו מראש שהאפשרות הזאת אכן קיימת.

אולי יעניין אתכם גם: לימודי אנגלית אונליין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה