דילדו – תבחרי בדגם שהכי מתאים לך

דילדו – תבחרי בדגם שהכי מתאים לך

דילדו

לפני שאתן מחליטות לבחור בדגם כזה או אחר של דילדו, עליכן לשאול את עצמכן שאלה פשוטה מאוד – מה הכי מתאים לכן? כלומר איזה דגם יוכל להסב לכם את ההנאה הגדולה ביותר ולאפשר לכן להרגיש בנוח כשתעשו בו שימוש.

כדי להקל עליכן עם בחירת הדילדו, החלטנו להכין רשימה קצרה של טיפים שיעזרו לכן להבין טוב יותר מהם כל הדברים שאתן צריכות לבדוק מראש טרם בחירה בדגם כזה או אחר. זה בוודאי יוכל להקל עליכן עם ההחלטה שתצטרכו לקבל.

מה לבדוק טרם הקניה?

  • האורך של הדילדו – זה הדבר הראשון שאתן צריכות לקבל לתשומת ליבכן. תבחרו באורך שאתן חושבות שיוכל להסב לכם הנאה מרבית. תוכלו גם לקנות שני דגמים. אחד קצר ואחד ארוך.
  • עיצוב טבעי או לא – עליכן להחליט האם אתן מעדיפות בדגם עם עיצוב שמדמה איבר מין זכרי במידה רבה או לא, בהתאם להעדפות האישיות שלכן.
  • פונקציונליות מיוחדת – יש גם דילדו שפועלת עם בטריות ויכול לנוע בתנועות סיבוביות בעוצמות משתנות. זה יכול לשפר משמעותית את עוצמת הגירוי, אך גם המחיר של דגם כזה יהיה גבוה יותר.

כל שעליכן לעשות כדי להחליט מה לקנות זה להתרשם תחילה מדגמים שונים. אם תעשו את זה כמו שצריך, זה בוודאי יאפשר לכן להיות הרבה יותר מרוצות ולהחליט לבסוף על איזו אפשרו הייתן רוצות ללכת.

קנייה דיסקרטית אונליין

כיום מרבית החנויות שמוכרות מוצרי מין אונליין מאפשרות לעשות קניה דיסקרטית לחלוטין. אם אתן מתכוונות לרכוש דילדו, אתן יכולות להיות רגועות ובטוחות שאף אחד מהסביבה הקרובה אליכן לא ידע על כך. רק תבדקו היטב מה אתן בוחרות לקנות, כך שתוכלו לבחור בטוב ביותר שתוכלו למצוא בחנות סקס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה