פסנתר יד 2 – דברים קטנים עושים את הפסנתר בעל ערך

פסנתר יד 2 – דברים קטנים עושים את הפסנתר בעל ערך

פסנתר יד 2

כשאנחנו רוצים לרכוש מוצר מסוים, באופן טבעי, הבחירה הראשונה שלנו תמיד למוצר חדש, יד ראשונה, מהניילונים. אנחנו לא נרצה לרכוש מוצר משומש, מוצר ישן, בין היתר בגלל חשש לבלאי. אך ישנם מקרים בהם זה הכרחי לקנות מוצר משומש ולא בהכרח חדש.

למשל, אם אנחנו רוצים לרכוש פסנתר, לנו או לילדים שלנו, ייתכן מאוד שהאופציה העדיפה עבורנו היא לרכוש פסנתר יד 2 ולא פסנתר חדש. ההסבר לכך הוא, שפסנתר ישן יהיה טוב באותה מידה כמו פסנתר חדש, הוא יהיה זול יותר, ואם אנחנו לא יודעים כמה זמן נשקיע בנגינה, עדיף אולי לרכוש מוצר זול יותר ולא בהכרח מוצר חדש ויקר.

השאלה היא כמובן כיצד אנחנו בוחנים את האיכות של המוצר. כלומר, כיצד אנחנו בוחנים עד כמה פסנתר יד 2 הוא איכותי וטוב ולא רוכשים כל פסנתר שנמצא בשוק, אלא רק מה שנחשב איכותי בעינינו.

כיצד עושים את הבחירה הנכונה

ראשית, אנחנו נבחן את סוג הפסנתר, אם מדובר על פסנתר כנף או סוג אחר. לשם כך, יהיה נכון אם אנחנו נלמד מעט על הנושא ונבחן כיצד הוא יכול להשפיע עלינו. כלומר, אם נרכוש פסנתר כזה או אחר. יהיה נכון אם אנחנו נרכוש פסנתר איכותי שישרת אותנו למשך שנים רבות.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את סוג העץ, סוג הקלידים, וכמובן את האיכות שלהם, על מנת שנוכל לדעת, האם יש לנו אפשרות להשתמש בהם לאורך זמן ולא למשך תקופה קצרה, כפי שעלול לקרות אם אנחנו נבחר פסנתר לא איכותי ולא טוב.

שלישית, אנחנו צריכים לקנות פסנתר שיתאים לצרכים שלנו וכן לתנאים שעומדים לרשותנו בהתאם לאופי וכן לסיבת הרכישה שלנו. כלומר, לסיבה שבגללה נרצה לרכוש פסנתר יד 2.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה