אילו סוגים של מפיצי ריח לבית ישנם ומה הכי כדאי?

אילו סוגים של מפיצי ריח לבית ישנם ומה הכי כדאי?

מפיץ ריח לעסק ולמשרד

תחום הריחניות או מפיצי הריח הינו נרחב ביותר וקיימים הרבה מאוד סוגים של מפיצי ריח ואמצעים לפיזור ריח נעים בחללים. יש לציין כי כל מפיצי הריח – ללא יוצא מן הכלל – מגיעים במגוון ריחות וניתן להתאים אותם לכל סוגי החללים הקיימים.

אז אלו הסוגים של מפיצי הריח שקיימים כיום – 

בקבוקון בושם עם מקלות 

דובר בבקבוקון קטן המכיל נוזל מבושם והוא מגיע עם מקלות עץ קטנים אשר תפקידם הוא להוציא את הריח מהבקבוקון ולפזר אותו בחדר. ואיך זה עובד? את המקלונים מכניסים אל תוך הבקבוקון, הנוזל הריחני נספג בעץ, עולה עד למעלה ומתפשט מהמקלונים אל חלל החדר.

מפיץ ריח חשמלי

ניתן למצוא גם מפיצי ריח חשמליים אשר פועלים על ידי סוללות או בחיבור לחשמל. בתוך המכשירים האלו מכניסים בקבוקון שמתחבר לראש מרסס ובמכשיר עצמו ניתן להגדיר זמני 'ריסוס'. כלומר, המכשיר מתיז את הבושם במרווחי זמן שנקבעו מראש כגון כל 5 דקות, כל 10 דקות וכן הלאה.

סבונים ריחניים לארונות

ניתן להשיג גם סבונים ריחניים אשר ממקמים אותם בעיקר בארונות בגדים או בחדרי שירות למניעת ריחות לא נעימים והם משמשים גם לנוי. את הסבונים ניתן למצוא בצורות שונות, בצבעים שונים ובגדלים רבים. כמו כן, ניתן לרכוש שקיות אורגנזה אשר ממולאות בשבבי סבון ריחני או במפיצי ריח מוצקים. ניתן למקם אותם, כאמור, בארונות, במדפי נוי, בחדרי שירות ובפינות נטילה.

תרסיס ריחני לבית

מפיץ הריח הפופולארי ביותר הוא כמובן התרסיס הריחני. מדובר בנוזל ריחני שנמצא בתוך בקבוק תרסיס וניתן לרסס אותו בכל מקום בבית בו יש צורך להפיץ ריח נעים. ניתן להשתמש בו גם לעסקים, למשרדים או לחדרי שירות. הזמינו מבריזה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה