גרבי ברך או קרסוליות? מה זה חשוב – העיקר העיצוב!

גרבי ברך או קרסוליות? מה זה חשוב – העיקר העיצוב!

גרבי ברך או קרסוליות

עיצובים מפתיעים מוספים צבע לחיים ולא רק באקססוריז רגילים. מהיום, אפשר להתחיל לשאוף ליותר, גם בגרביים שלנו. איך אתם/אתן אוהבים את הגרביים שלכם, קצרות או ארוכות? יש כאלה שמרגישים בנוח עם גרבי ברך מפנקות. אחרים יעדיפו בכל מצב (ובמיוחד בקיץ) את הקרסוליות העדכניות. אבל בעצם, זה לא באמת חשוב. גרבי ברך או קרסוליות, כך או אחרת – העיקר הוא העיצוב!

עיצוב מיוחד שמתאים לכל אחד 

באתר פוזמק אפשר למצוא אין ספור דגמים של גרבי ברך או קרסוליות, בשלל דגמים. לקטנים ולגדולים, לגברים ולנשים, מה שמיוחד זה לא רק הגודל או המידות והאורך. מה שבאמת חשוב, כפי שניתן להתרשם בקלות, אלה העיצובים המפתיעים. פה כל אחד וכל אחת יוכלו למצוא עיצוב שמדבר לטעם האישי. פה, כל אחת וכל אחד יוכלו למצוא גרבי ברך או קרסוליות, מלהיבים, צבעוניים, עם אין ספור תצורות ועיצובים. החל בחיות מכל הסוגים, דרך עיצובים אומנותיים ומוזיאוניים וכלה בדגמי מסיבות או צורות גיאומטריות או פנאי ואיכות חיים ועוד אין ספור עיצובים ססגוניים. 

גרביים מעוצבים, כאן תמיד אפשר יותר 

מה שיפה עם גרבי ברך או קרסוליות, זה שאיתם תמיד אפשר לשאוף ליותר. בימי חול או בחגים, בסופי שבוע, בבית או מחוצה לו, מתחת לנעלים תמיד אפשר להעז, לחדש, להתנסות. לחדשני אופנה או אפילו אם אתם מאוד סולידיים בטעמכם (ומעדיפים חולצות, חצאיות, מכנסים או ז'קטים קלאסיים), כיף להתחדש! מה שגורבים מתחת לבגדים ואפילו שלא כולם רואים, משאיר מקום להתעופף על כנפי הדמיון. וכשיש כל כך הרבה סוגים של עיצובים, תמיד אפשר למצוא את הדבר הנכון, לכל מקום ולכל מצב רוח. גרב לכל עונה, שתמיד עושה נעים על הלב. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה