חליפת הגנה למעלית – הביטחון שלכם חשוב לנו

חליפת הגנה למעלית – הביטחון שלכם חשוב לנו

חליפת הגנה למעלית

אנחנו מתארים לעצמנו שאתם מכירים את זה, אם לא, אנחנו מאחלים שלא תכירו. אך מדובר בחוויה שכמעט כל אדם או ילד בחיים עובר אותה. כולם נתקעים במעלית לפחות פעם אחת בחיים. זאת חוויה מלחיצה, טראומטית יש לציין אפילו. בין אם הדלת נפתח על חצי מהקיר וחצי מהקומה, ובין אם הדלת נפתחת על הקיר בלבד, זאת חוויה שאף אחד לא רוצה לחוות אותה בשנית, או בכלל. חליפת הגנה למעלית בהתאמה אישית מעניקה למעלית שלכם חיים ארוכים יותר וגם בטיחות גבוהה יותר והיא בהחלט יכולה להיראות אסתטית, לא כל חליפת הגנה צריכה להיראות כשריון

חליפת הגנה למעלית – מתחילים מכאן

אם יש ספק, אין ספק, זה הרי ידוע שהביטחון הוא מעל הכל. וכשמדובר במעליות רצוי מן הסתם ומומלץ שדיירי הבניין או הספקים המשתמשים במעליות יהיו בטוחים בזמן הנסיעה שלהם בה, וללא חשש. העידן הנוכחי מתקדם טכנולוגית בכל כך הרבה מובנים ואפשרויות כך שגם חליפת הגנה למעלית יכולה להפוך להיות פיתרון חדשני לשיפור איכות חיי המעלית בבניין שלכם בין אם מגורים ובין אם משרדים, ושיפור איכות החיים בואפן משמעותי.

בימינו, המעליות חייבות הגנה פנימית יותר מתמיד, הן עוברות את הכי הרבה במהלך היום. השליחים המשתנים שעולים לכל קומה במהלך היום כמה פעמים ביום, עובדי שיפוץ אלו ואחרים, עובדים מקצועיים, מעבר הדירות, טכנאים וכמובן גם דיירי הבניין או העובדים בבניין ומשלוחים שונים. המעלית היא הגורם הכי פעיל בבניין שלכם. לכן היא נחבלת לא מעט, השחיקה שלה עלולה להיות מהירה וגם לוח הכפתורים מועד לתקלות רבות, גם אם בטעות ולא בכוונה תחילה מן הסתם.  

חברת דקו שילד מבצעת תכנון יסודי של תשתיות ההגנה על המעליות שלכם בכך שהיא מגבשת דרכי הגנה רצויות וחדשניות. חליפת הגנה למעלית מבד או חליפת הגנה למעלית מעץ, שתיהן נראות זהות, ההבדל בין שתיהן הוא טכני בעיקר.

חליפת הגנה למעלית – איך זה קורה?

הטמעת חליפת הגנה למעלית נעשית באופן מקצועי גם למעליות קטנות וגם למעליות גדולות, ועל פי דגם המעלית בהתאמה אישית. אחרי הכל, כל מעלית מקבלת את ההתאמה האינדיבידואלית לה.

עיטוף הקירות של המעלית מתבצע על ידי שכבת עץ או שכבת בד, בהתאם למה שנבחר על ידי המומחים ועל ידכם בהתאם לשיקולים האישיים כמובן. במעליות הספקים חשוב לדעת שהקירות ייעטפו בשכבת שעם וזאת על מנת לשמור על קירות המעלית מנזקים כלשהם או מבלאי מהיר של הנוסעים המתחלפים במהלך היום.

בנוסף מלבישים הגנה על לוח המקשים של המעלית בשני סוגים. חליפת הגנה למעלית מבד תהיה ניילון מגע ללוח המקשים המאפשר גם לחיצה על הכפתורים מן הסתם, לצורך נוחות מירבית. אם המעלית תתמגן בחליפת הגנה משעם או מעץ הקירות יותקנו עם מגרעת איכותית ובעלת עומק על מנת לשמור עליהם מאביזרים זרים, כך שרק ידיהם של המשתמשים יוכלו לגעת בכפתורים, והכפתורים לא ינזקו.

בדקו שילד משווקים מיגון מעליות מכל סוג ולכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד וחליפה למעלית משעם. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ונקי, ובהגנה מירבית, וכמובן, בסטנדרטים הכי גבוהים שניתן למצוא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה