קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי הוא בין הקורסים המבוקשים ביותר כיום, והוא מיועד למי שהוא יצירתי, בעל מעוף, וכישרון עיצובי. כאן נכתוב יותר על עיצוב גרפי.

אפשר גם לעבוד מהבית!

קורס גרפי יקנה לכם את כל הכלים בכדי לעסוק במקצוע ולהצליח. אתם גם תראו עד כמה מהר תמצאו עבודה, ואפשר לעסוק בתחום גם מהבית בתור עצמאיים. תוכך כמה חודשים תהיו בקיאים היטב בתחום עיצוב גרפי, באמצעות מרצים מנוסים ומקצועיים תשלטו באופן אופטימאלי בתוכנות השונות והמקדמות ביותר בקורסים הללו.

מה עוד תלמדו בקורס עיצוב גרפי?

הנושאים הם רבים אולם הקורס איננו אורך זמן ממושך, תוך 4 חודשים לערך תוכלו להתחיל לעסוק במקצוע. אתם תלמדו עיצוב לפרינט ולדיגיטל, קומפוזיציה, את כל שיש לדעת על צבעים וטיפוגרפיה. 

בנוסף, המתלמדים בקורס ילמדו גם כיצד מפתחים חשיבה יצירתית ועיצובית, ויקנו לכם הרגלי עבודה ותרגול של כל הנושאים הנלמדים, באופן פרקטי, אולם גם עיוני, כל זאת עד הגעה למוצר המוגמר.

מה יש לעשות בכדי להיות מעצב גרפי?

במהלך קורס עיצוב גרפי אתם תיצרו תיק עבודות משלכם, אתו ניתן להגיע למעסיקים בכדי שיוכלו להתרשם הן מהעבודות והן מהכישרון שלכם. חשוב גם לדעת, גם אם אתם לומדים בארץ, מקצוע זה מבוקש בכל רחבי העולם ומיד תוכלו למצוא עבודה.

נושאים נוספים אותם תלמדו: כיצד מאיירים, מצלמים ומעבדים תמונות, הכרת כלל התוכנות הרלוונטיות לתחום הגרפיקה, תלמדו על מיתוג מוצרים, פרסום, עיצוב לוגו, עיצוב אתרים, וגם עיצוב כרזות.

פנו אל הטובים ביותר!

אתם וודאי תרצו ללמוד במקום מומלץ ובעל שם, כל שיהיה עליכם לעשות הוא לאתר בית ספר לתקשורת חזותית המעסיק את מיטב המרצים, ואלה הם לימודים אשר מוכרים ע"י משרד הכלכלה, שירותי תעסוקה וע"י קרנות השתלמות למורים.פרטים באתר של ירוק תקשורת חזותית

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה