כמה זמן קורס qa

כמה זמן קורס qa

כמה זמן קורס qa

אחד הפרמטרים אותם אנחנו בוחנים, כאשר ברצוננו להירשם לקורס לימודים מסוים זה משך הזמן שהוא נמשך. אנחנו בוחנים את משך הזמן ביחס ליכולות והאפשרויות שלנו וכמובן גם ביחס למה שהקורס מציע לנו. 

יש חשיבות למשך הזמן בהיבטים שונים. למשל, אנחנו צריכים לבחון האם הוא יכול להתאים לנו במהלך התקופה בה אנחנו רוצים ללמוד, לפני שנטוס אל יעד מסוים, לפני שנשתלב במקום עבודה או נרצה להמשיך ללימודי המשך. כמובן שלמשך הזמן של הקורס יש גם השפעות כלכליות שונות על היכולות ועל הבחירה שלנו. 

כך למשל, כשאנחנו בוחנים קורסי QA, בקרת איכות, בעולם ההייטק, אז נבחן גם את השאלה, כמה זמן נמשך הקורס. כך אנחנו נוכל לדעת מה בדיוק הפרמטרים שהקורס מציע, עד כמה הוא איכותי וטוב. אנחנו נוכל לבחון את משך הזמן ביחס לתוכנית הלימודים, לידע ולניסיון שנוכל לרכוש במהלך תקופה זו, ועד כמה באמת זה יכול לעזור לנו כשנצא אל שוק העבודה ונחפש מקום שיעסיק אותנו. 

מה משך הזמן הרלוונטי לקורס QA? 

קורס QA (קראו בהרחבה אודות QA מה זה) יכול להימשך בין מספר שבועות למספר חודשים. זה תלוי כמובן בשאלה, מי עומד מאחוריו, כלומר איזה מוסד מארגן אותו ומה תוכנית הלימודים שהוא מציע. הקורס אמור לכלול את כל הפרטים הטכניים הרלוונטיים עבור קורס מסוג זה, על מנת להכשיר את התלמידים ולאפשר להם לצאת אל שוק העבודה עם הכלים הנכונים לעיסוק בתחום זה. 

חשוב להבהיר, קורס שנמשך מספר ימים, הוא לא קורס מספיק רציני ואיכותי, מצד שני, לא מדובר בקורס שאמור לקחת שנים כמו תואר באקדמיה, מתאים למי שמחפש לעשות הסבה להייטק בגיל 30 למשל. מדובר בקורס שאמור להימשך מספר שבועות או חודשים ואפשר אפילו לסיים אותו תוך חצי שנה גג. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה