ייבוש רטיבות כלואה ברצפה – כך עושים זאת במינימום הרס

ייבוש רטיבות כלואה ברצפה – כך עושים זאת במינימום הרס

ייבוש רצפה

מכשור חדיש מאפשר ייבוש תת רצפתי ללא גרימת נזק לאריחי הריצוף. אם יש אצלכם רצפת פרקט יפיפייה – אל תאפשרו גרימת נזק לטובת ייבוש של מים. טכנולוגיה חדישה שמגיעה מחו"ל פותרת בעיות של רטיבות מתחת לריצוף. ניתן לבצע ייבוש תחת פרקט, ייבוש חול או חצץ, ייבוש שטיחים לאחר הצפה ועוד. הטכנולוגיה מתקדמת, המחירים הוגנים, השירות אדיב והתוצאות טובות. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשר איתור נזילות, תיקון וגם ייבוש ללא גרימת הרס למבנה. ייבוש רטיבות כלואה מתחת לריצוף – כך עושים זאת במינימום הרס בבתים פרטיים, דירות, בתי עסק, אתרי נופש ומוסדות ציבוריים. 

האם אפשר גם להתעלם מהבעיה?

השקעתם הון ברצפה מעוצבת ואין לכם כל כוונה לגרום כעת נזק בלתי הפיך לריצוף. אם מדובר ברצפת פרקט התיקון עשוי להיות בעייתי ומורכב עוד יותר. קיימים אמנם אנשי מקצוע שיודעים איך לעקור רק חלק מרצפת הפרקט מבלי לפרט את הריצוף בחדר כולו – אך לנו יש פתרון טוב יותר. התעלמות מבעיית הרטיבות אינה פותרת את הבעיה אלא גורמת להחמרתה. בהעדר ייבוש של המים  פטריות עובש עתידות להתפתח במהרה יחד עם נזקים למבנה. שימו לב שבבניינים משותפים רטיבות ברצפה שלכם עלולה לגרום נזק לתקרה בדירת השכן. 

איך זה עובד?

ייבוש רטיבות כלואה ברצפה – כך עושים זאת במינימום הרס למבנה! כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לפתור את הבעיה זה להתקשר אל חברה שמתמחה בתחום. ייבוש רטיבות תחת ריצוף מתבצע בעזרת ציוד חדיש. בשלב ראשון נדגום את המצע שמתחת לרצפה לטובת אבחון הנזק ובחינת אחוזי הלחות. בהתאם לתוצאות נמליץ על פתרון. אנחנו מוכיחים פעם אחר פעם ללקוחות שלנו שזה אפשרי. חייגו עכשיו להזמנות ותגלו ייבוש רטיבות כלואה ברצפה – כך עושים זאת במינימום הרס. 

אנחנו מתמחים בייבוש חול רטוב מתחת לריצוף! צרו קשר >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה