איך בוחרים גומיות התנגדות מקצועיות ואיכותיות?

איך בוחרים גומיות התנגדות מקצועיות ואיכותיות?

גומיות התנגדות מקצועיות ואיכותיות

גומיות התנגדות משפרות את האימון והופכות אותו ליעיל יותר ואפקטיבי. את הגומיות אפשר לרכוש בחנויות כושר וספורט און ליין, ואנחנו כאן ננסה לענות לכם על השאלה איך בוחרים גומיות התנגדות מקצועיות ואיכותיות?

מה עושים עם גומיית התנגדות?

גומיות התנגדות מקצועיות עשויות מלטקס עמיד ואיכותי או מבד גמיש וסינטטי והן מעצימות כל אימון ספורטיבי בדרך בריאה ונכונה. אפשר לשלב את הגומיות בתרגילים שונים ובצורות אימון רבות. הגומיות קיימות בכמה רמות קושי שונות וככל שאפשר למתוח את הגומייה בקלות, כך ההתנגדות שלה קטנה והתרגול קל יותר וההיפך, ככל שקשה למתוח אותה, כך ההתנגדות שלה גדולה והתרגול קשה יותר. ההמלצה היא לרכוש גומיות התנגדות בכמה רמות קושי שונות מכיוון שלכל תרגיל רמת קושי שונה.

גומיות כושר מקצועיות

היצע הגומיות בשוק כיום הוא גדול ומבלבל מאוד, לגומיות התנגדות יש הרבה סוגים וצבעים, אז איך בוחרים גומיות התנגדות מקצועיות? לפני הכול כדאי לגשת לחנות ספורט ולהתייעץ עם איש מקצוע אשר יכול להמליץ לכם על גומיות שמתאימות למטרות שלכם.

לרוב ההמלצה היא לרכוש סט של 5-3 גומיות כושר ברמת קושי קלה עד גבוהה שמתאימות לשימוש בבית ובחוץ ומאפשרות העלאת משקל בזמן האימון. כאשר יהיה לכם סט של כמה גומיות תוכלו לבצע מגוון רחב של תרגילי כושר ביתיים ואימונים שונים בדרגות קושי שונות. כמו כן, וודאו שהגומיות עשויות מחומר לטקס טבעי מכיוון שהן עמידות וחזקות יותר לאורך זמן.

גומיות התנגדות הפכו ללהיט עולמי בתחום הכושר, הן הרבה מאיימות פחות משאר המכשירים בחדר הכושר, מכילות המון יתרונות ומשפרות את שגרת האימון שלכם. יש לוודא שהגומיות שאתם רוכשים הן איכותיות, נוחות לכם ובטוחות לשימוש יום יומי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה