איך לבחור מזגן

איך לבחור מזגן

איך לבחור מזגן

כל אדם שחי בישראל יודע שקשה עד בלתי אפשרי לעבור את עונת הקיץ ללא מזגן בבית. חשוב מאוד לזכור כי כיום ניתן למצוא מגוון מערכות מיזוג כאשר אין שתי מערכות מיזוג זהות. כל מזגן חייב להיות מותאם בצורה מדויקת לסביבה שבה הוא מותאם ועל כן, אם אתם לקראת רכישת מזגן, אתם חייבים לדעת על איזה פרמטרים עליכם לשים דגש בכדי לבחור את המזגן המשתלם והאיכותי ביותר עבור הבית שלכם. במאמר הבא תקבלו את המידע אודות האופן שבו כדאי לבחור מזגן.

מגוון רחב של מזגנים תוכלו למצוא באתר: https://www.kreizman.co.il/

כיצד בוחרים מזגן?

הנה כמה פרמטרים שכדאי מאוד לשים עליהם דגש טרם רוכשים מזגן:

ראשית כל, עליכם לשים דגש על גודל השטח הממוזג אשר משפיע כמובן על העוצמה שתידרש מהמזגן שלכם.

שנית, יש לשים דגש על סוג המזגן. האם יתאים לכם מזגן מיני מרכזי או מערכת מולטי. כל סוג מהמזגנים הללו מותאם לאופי אחר של מבנה ויכול להשפיע על התפוקה הרצויה. בגדול ניתן לומר כי מזגנים עיליים רלוונטיים לצורך מיזוג דירות קטנות או שטחים קטנים באופן יחסי. לעומתו מזגן מיני מרכזי מתאים בעיקר לדירות גדולות ולמשפחות גדולות וזאת מאחר שהוא מאפשר מיזוג של כלל חלקי הבית. מזגנים עיליים הם זולים באופן יחסי, קלים להתקנה ואם אתם מעוניינים למזג מספר חדרים הפתרון יכול להיות יעיל מאוד עבורכם.

כמובן שיש לבחור מזגן בהתאם לאקלים בעיר המגורים שלכם. הדרום החם לדוגמא ידרוש מזגן חזק יותר מאזור ירושלים או הגולן.

כיוון החלונות בביתכם גם משפיע ומבנה שפונה לדרום או למזרח ומטבע הדברים סופג יותר שמש, ידרוש מזגן שיכול לספק עוצמה ויעילות.

הגובה של החלל ביחס לקרקע גם הוא אמור להשפיע על ההחלטה שלכם. ככל שהקומה שלכם אמצעית יותר בבניין מגורים כך המאמץ שיידרש בכדי למזג את הדירה יהיה נמוך יותר.

עליכם לקחת בחשבון גם את הבידוד של המבנה שלכם. אם יש לכם מבנה שלא מבודד כראוי ולכן מטבע הדברים סופג יותר שמש, עליכם לבחור במזגן חזק יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה