חברה להדברת נמלים – להיפטר מהנמלים בקלות וביעילות

חברה להדברת נמלים – להיפטר מהנמלים בקלות וביעילות

הדברת נמלים

הנמלים הן לא מגעילות כמו ג'וקים ולא מזיקות כמו חרקים אחרים, אבל הנוכחות שלהן מציקה ומטרידה. 

הזמינו הדברת נמלים >>>

שלא יגיעו נמלים 

אף על פי שזה לא הכי פשוט לשמור על ניקיון בבית פעיל, בעיקר עם ילדים קטנים, זאת באמת העצה הטובה ביותר. חשוב להקפיד על סביבה נקייה, בעיקר אם בוצעה הדברה. הקפידו לשמור את אזור המטבח, פינת האוכל, הסלון, חדרי ילדים ללא שאריות מזון, ללא פירורים ואל תשאירו קופסאות מזון פתוחות. הכניסו פירות למקרר בקיץ וסגרו היטב את כלי הסוכר, העוגיות וארגז הלחם. הנמלים נמשכות למזון ואם נקפיד שלא ימצאו כזה, הן לא יבואו. 

יש נמלים בית 

כדי למצוא חברת הדברה טובה כדאי להיעזר בסביבה הקרובה שלכם. בדקו אצל שכנים וקרובי משפחה שביצעו הדברה האם הם מרוצים. תוכלו למצוא המלצות גם בקבוצות וואסטאפ שכונתיות או עירוניות ובאתרי מדרוג שונים, תוכלו לבדוק כיצד דרגו הגולשים את חברת ההדברה מבחינת מקצועיות, אמינות ומחיר. 

המדד החשוב ביותר בהדברה הוא שהתופעה מוגרה והחרקים לא חזרו. בדקו היטב שהמדביר הוא מקצועי ובעל רישיונות מתאימים ומסמך לעסוק בהדברה. בררו באילו חומרים בכוונתו להשתמש ומה משמעותם מבחינתכם. 

הדברה של נמלים 

הדברה מתבצעת בעזרת חומרים כימיקליים או טבעיים. הדברה ירוקה משמעותה שהחומרים מבוססים על חומרים מן הצומח וכך הם נחשבים מזיקים פחות לסביבת בני אדם וחיות כמו כלבים וחתולים. את הנמלים אפשר להדביר בעזרת ריסוס מניעתי או ריסוס לאחר שכבר נמצאו הנמלים בביתנו. הדברה ירוקה אפשר לבצע גם בעזרת ג'ל אותו הן חושבות לאוכל ולוקחות לקן, שם הנמלים האחרות אוכלות גם כן מהחומר ולמעשה ההדברה מתבצעת ישירות בתוך הקן וכך הוא מתחסל. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה