חליפת הגנה למעלית – הביטחון שלכם חשוב לנו

חליפת הגנה למעלית – הביטחון שלכם חשוב לנו

חליפת הגנה למעלית

אם אי פעם נתקעתם במעלית אתם בטח יודעים שמדובר בחוויה נוראית וטראומטית. זוהי חוויה שכמעט כל אדם או ילד בחיים עוברים אותה. כולם נתקעים במעלית לפחות פעם אחת בחיים. זאת חוויה מלחיצה ומדירת שינה. בין אם הדלת נפתח על חצי מהקיר וחצי מהקומה, ובין אם הדלת נפתחת על הקיר בלבד, זאת חוויה שאף אחד לא רוצה לחוות אותה בשנית, או בכלל. חליפת הגנה למעלית בהתאמה אישית מעניקה למעלית שלכם חיים ארוכים יותר וגם בטוחים יותר וכך והיא בהחלט יכולה להיראות אסתטית בנוסף להכל, לא כל חליפת הגנה צריכה להיראות כשריון מימי הביניים.

חליפת הגנה למעלית – כאן מרגישים בטוחים בכיף

זה ידוע שהביטחון הוא מעל הכל גם בכל פרט קטן. וכאשר מדובר במעליות רצוי מן הסתם ומומלץ שדיירי הבניין או הספקים המשתמשים במעליות יהיו בטוחים בזמן הנסיעה שלהם בה וללא כל חשש. העידן הנוכחי מתקדם טכנולוגית ומאד חדשני בכל כך הרבה מובנים ואפשרויות כך שגם חליפת הגנה למעלית יכולה להפוך להיות פיתרון מרכזי לשיפור איכות חיי המעלית בבניין שלכם בין אם מגורים ובין אם משרדים, ושיפור איכות החיים באופן משמעותי.

המעליות בימינו מחייבות הגנה פנימית יותר מתמיד היות והן אלו שעוברות את הכי הרבה במהלך היום. השליחים השונים העולים לכל קומה במהלך היום כמה פעמים ביום, עובדי שיפוץ, עובדים מקצועיים, מובילים עבור מעבר דירות או העברת ריהוט, טכנאים וכמובן גם דיירי הבניין או העובדים בבניין ומשלוחים שונים. המעלית היא למעשה הגורם הכי פעיל בבניין שלכם ולכן היא נחבלת לא מעט. השחיקה של המעלית עלולה להיות מהירה וגם לוח הכפתורים מועד לתקלות רבות, גם אם בטעות ולא בכוונה תחילה.

חברת דקו שילד היא חברה המבצעת תכנון יסודי של תשתיות ההגנה על המעליות שלכם בכך שהיא מגבשת דרכי הגנה רצויות וחדשניות. חליפת הגנה למעלית מבד או חליפת הגנה למעלית מעץ, שתיהן נראות זהות, ההבדל בין שתיהן הוא טכני בעיקר.

חליפת הגנה למעלית – איך זה קורה באמת?

הטמעה של חליפת הגנה למעלית נעשית בצורה מקצועית ומדוגמת, גם למעליות קטנות וגם למעליות גדולות. וכמובן על פי דגם המעלית בהתאמה אישית. אחרי הכל, כל מעלית מקבלת את ההתאמה האישית לה ובהתאם לצרכיה.  

עיטוף קירות המעלית מתבצע על ידי שכבה של עץ או שכבה של בד בהתאם למה שנבחר על ידי המומחים ועל ידכם בהתאם לשיקולים האישיים כמובן. במעליות הספקים חשוב לדעת שהקירות ייעטפו בשכבת שעם וזאת על מנת לשמור על קירות המעלית מנזקים כלשהם או מבלאי מהיר של הנוסעים המתחלפים במהלך היום.

בנוסף קיימת הלבשת הגנה על לוח המקשים של המעלית בשני סוגים נפרדים. חליפת הגנה למעלית מבד תהיה בעלת ניילון מגע ללוח המקשים המאפשר גם לחיצה על הכפתורים, לצורך נוחות מורחבת. אם המעלית ממוגנת בחליפת הגנה משעם או מעץ הקירות יותקנו עם מגרעת איכותית ובעלת עומק וזאתת על מנת לשמור עליהם מאביזרים זרים, כך שרק ידיהם של המשתמשים יוכלו לגעת בכפתורים, והכפתורים לא ינזקו.

בחברת דקו שילד משווקים מיגון מעליות מכל סוג ולכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד וחליפה למעלית משעם. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ונקי, ובהגנה מירבית, וכמובן, בסטנדרטים הכי גבוהים שניתן למצוא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה