תקלה בהליכון vo2 – תקלות נפוצות

תקלה בהליכון vo2 – תקלות נפוצות

1910656-min

בעשורים האחרונים זה נעשה יותר ויותר ברור כי פעילות ספורטיבית היא הכרח עבור האדם המודרני שנמצא במצב של חוסר מעש או ישיבה ממושכת בצורה שהופכת את בני האדם בארצות המפותחות להיות שמנים ופחות בריאים. רכישה של מכשירי אימון נעשתה יותר בולטת, ובזכות אלה אנשים שומרים על אורח חיים יותר בריא. אחד מן המכשירים היותר נמכרים ובולטים הוא הליכון של 2VO שמביא את הנאת הריצה לכל בית בשיא הנוחות שלה מורגלים.

רעש של חריקות

משמע שהרצועה של ההליכון כבר אינה כפי שהייתה בהתחלה. רצועה נשחקת באופן טבעי והדרגתי, וללא תחזוקה קבועה היא תישחק בצורה הרבה יותר מהירה, וחבל שכך. איך מונעים שחיקה מהירה? פשוט רוכשים שמן ייעודי עבור שימון של הרצועה, פעולה פשוטה שאותה יש לבצע באופן קבוע על מנת למנוע חיכוך מיותר בין הרצועה למסוע שהיא מונחת עליו.

תקלה על הצג

תקלות מסוג 6E  או 2E הן תקלות שנמצאות על הלוח הממוחשב של הצג, ואינן מאפשרות לתפעל את המכשיר באופן רגיל. דבר ראשון שאותו ניתן לבצע או כיבוי והפעלה של המכשיר על ידי ניתוק מהחשמל. במידה והבעיה נותרת בעינה, ניתן לבחון את האזור של המסוע על מנת לבחון האם ישנם חלקים שבהם תקועים אולי חתיכות של פריטים ש"מטיילים" להם ברחבי הבית.

במידה וזה לא עוזר יש לברר עם טכנאי הליכונים מה ניתן לעשות.

תקלה של המנוע

מנוע הוא הלב הפועם של כל מכשיר ריצה איכותי. מכשירי 2VO הם כאלה שיחזיקו מעמד במשך של שנים מבחינת המנוע עצמו, בעיקר בתפעול תקין ותחזוקה עקבית, אך גם מנוע ישן בסופו של דבר יראה סימנים של היחלשות, וכאן כבר ראוי לשקול רכישה של מכשיר מדגם יותר חדשני.

פנו עוד היום אל יוני טכנאי הליכונים.

מה מאפיין תקלה של מנוע? כשאי אפשר להגיע אל מהירות שאותו מבקשים, וגם כאשר המנוע עצמו נוטה להתחמם ומפיק רעשים ניכרים.

> הכירו את treadmill תיקון הליכונים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה