טיפים לעיצוב הבית בזכוכית

מעקות זכוכית

דלתות ומחיצות, ריהוט עשוי זכוכית, מעקות זכוכית, מקלחונים, מראות, חיפוי זכוכית למטבח – כל אלו ואחרים הם דוגמאות לדרך שבה אפשר לשלב זכוכית במרחב המגורים.

 החומר היפה הזה שמשמש למגוון רחב של אלמנטים, הפך להיות זמין ופופולרי בעיצוב בעיקר כאשר מדובר בעיצוב מודרני או תעשייתי בעיצוב בסגנון קווים נקיים או כאשר רוצים לעצב את הבית בסגנון אקלקטי. 

שימוש בזכוכית לעיצוב הבית היה נפוץ כבר משנות ה20 של המאה העשרים, בסגנונות תעשייתיים או סגנון הבאוהאוס הגרמני. 

אבל כיצד מעצבים את הבית באמצעות זכוכיות? 

בתחילה יש לחפש אתרי אינטרנט של ספקים אנשי מקצוע שעוסקים בהתאמת זכוכית למרחבים ביתיים. באתרים כאלה תוכלו לקבל השראה לעיצוב שלכם ולדעת כיצד תוכלו לשלב את החומר הזמין הזה במרחב המגורים שלכם. לדוגמא: מחיצות זכוכית בבית שיש בו בעיקר אנשים מבוגרים יספק מראה קלאסי, אלגנטי ויפה למרחב.

 גם מעקות זכוכית ישתלבו נהדר בבתים בסגנון מודרני ונקי, וגם כאלו המעוצבים בסגנון מלכותי. בין היתר תוכלו לשלב זכוכית במרפסות שלכם או לבחור בקירות זכוכית שיספקו מבט אל נוף פנורמי מהמם שהבית או הדירה שלכם משקיפים אליהם. כך אפשר לראות תמיד את היער שליד הבית או הים או מרחב אורבאני מהמם!

אם יש לכם בריכה בחצר, תוכלו לשלב מעקות זכוכית ומחיצות מתאימות ובטוחות, ושאר אלמנטים לעיצוב חדר בצורה מודרנית. 

עיצוב הבית באמצעות זכוכית דורש ייעוץ של מומחים החל מאדריכלים עד אנשי מקצוע מומחים בתחום התאמת זכוכית לבתים פרטיים. כך אפשר ליהנות מעיצוב יפה נוח בטיחותי ומותאם אישית לטעם שלכם. 

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סולם יהודה
ומלאה הארץ דעה את ה' – זה הפסוק שמבטא את החכמה הרבה שמונחת היום בכל קרן זווית, וכל הרוצה ליטול, יבוא...
קרא עוד »
פבר 25, 2020
5 טיפים להגהה לשונית נכונה
כל אחד שמתעסק בכתיבת טקסטים יודע כי אחד השלבים המעצבנים יותר בכתיבה הוא שלב ההגהה. בסיום כתיבת טקסט –...
קרא עוד »
ספט 25, 2019
איטום מאגרי מים
איטום מאגרי מים היא התמחות משמעותית ומקצועית, בעלות משמעויות כלכליות, בטיחותיות ואנושיות מגוונות....
קרא עוד »
מאי 02, 2018