איך לבחור רהיטים מעוצבים לבית?

איך לבחור רהיטים מעוצבים לבית?

רהיטים מעוצבים

לפני מעבר דירה, שיפוץ או סתם שינוי שאתם רוצים לעשות בבית, חשוב שתמצאו את הסטייל המתאים ותדעו איך לבחור רהיטים מעוצבים לבית שיתאימו לכם ותרגישו נוח איתם בביתכם. 

על טעם ועל ריח אין להתווכח

המשפט הזה שאנחנו משננים מגיל קטן נכון מאוד לחיינו הבוגרים ומשפיע מאוד על הבחירות שלנו בעיצוב. כשאתם מחפשים ריהוט לבית שלכם חשוב שתישארו נאמנים לטעם שלכם, לקו העיצובי אתו אתם מרגישים נוח ואוהבים. אל תנסו לחקות בתים של אחרים כי לא בטוח שתרגישו נוח בבחירות של אחרים ואל תתנו לדעתם של אחרים להשפיע עליכם. תוכלו לשלב טרנדים ואופנות עם סגנונות אחרים שאהובים עליכם, אם תדעו איך לבחור רהיטים מעוצבים לבית. 

שימושי, יפה, אופנתי

לפני שאתם מתחילים לעצב חשבו מה הכללים המנחים אתכם בבחירת הרהיטים ומהם סדרי העדיפויות שלכם. האם חשוב לכם שהריהוט ישרת אתכם או רק יהיה חלק מהעיצוב, אם הצרכים המשפחתיים שלכם מאפשרים לכם רהיטים מעוצבים או שאתם מחפשים נוחות, אם אתם זורמים עם האופנה העכשווית או שאתם הולכים עם הלב שלכם. 

נקודת הציר 

לאחר שהחלטתם על קוים מנחים, החליטו על רהיט אחד שיהיה הבסיס לעיצוב. זה יכול להיות רהיט שיש לכם ואתם לא מעוניינים להחליף או פריט שאהבתם מאוד וסביבו אתם רוצים ליצור את העיצוב כולו. בהתאם לרהיט המרכזי תוכלו להחליט איך להמשיך ולעצב את החדר. האם תמשיכו עם אותו קו עיצובי או שתלכו נגדו ותצרו מראה חדש, האם הרהיט המרכזי שלכם יהיה בולט או ישתלב עם העיצוב החדש. 

צבעים, מרקמים ודוגמאות 

הטרנדים העיצובים מתחדשים כל הזמן ולעומתם עיצובים ישנים מקבלים משמעות חדשה כמו וינטג', או חומרי ייצור ייחודיים.

אולי יעניין אותך גם שולחנות לפינת אוכל

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה