מפיצי ריח – כל מה שצריך לדעת

מפיצי ריח – כל מה שצריך לדעת

מפיצי ריח

המאמר באדיבות http://www.magic-moments.co.il

מחקרים רבים נערכים כל הזמן על ההשפעה שיש לריחות על התנהגות בני אדם. עסקים משתמשים בריחות כדי להשפיע על פעולות הלקוחות ולהניע לפעולת הקנייה. ריחות חשובים מאוד לאווירה וגם בבית שלכם אתם רוצים מפיצי ריח לתחושה הנעימה.

ריחות וזיכרונות

חוש הריח שלנו מסייע לנו להבדיל בין דברים טובים ונעימים ללא טובים ומקולקלים. ריח לא נעים יעיד בדרך כלל על מזון מקולקל, לכלוך, סכנה לעומת ריח נעים של ניקיון, אוירה נעימה, רוגע ושלווה. אנחנו רוצים להקיף את עצמנו בריחות נעימים שיוצרים לנו אווירה טובה, מזכירים לנו סיטואציות טובות ומקשרות את הזיכרונות לתחושה שהרגשנו והכל בזכות הריח. חנויות וחברות מסוימות יוצרות ריחות מיוחדים שאופייניות להן וכך יוצרות חיבור בין המוצר לריח ומעודדות לקוחות להיכנס לחנות, או להיזכר במותג כשנתקלים בריח. 

ריחות נעימים ופחות נעימים

לכל אחד מאיתנו יש את הריחות שמעוררים אותו. יש כאלה שיודעים שהגיע יום ששי לפי ריח הבישולים של השכנה, כולם אוהבים ריחות של מרק בערב חג וטריק מכירת דירה ידוע הוא למלא את הבית בריח של עוגה בתנור. בית פעיל מלא כל הזמן בריחות ולא תמיד נעימים, סיר שנשרף, חיית מחמד שמפיצה ריח או פח מלא חיתולים. כדי ליצור אוירה נעימה יותר, רגועה יותר ונינוחה תוכלו להשתמש במפיצי ריח, דיפיוזרים ובנרות ריחניים.

סוגי ריחות אהובים

מפיצי ריח מגיעים בריחות של תבלינים, פרחים וניחוחות שונים שכל אחד יכול למצוא את הריח האהוב עליו. תוכלו לפזר בבית ובחדרים השונים נרות שונים ולהדליק אותם כדי לנטרל ריחות לא נעימים או כדי להפיץ ריח טוב לקראת אורחים שמגיעים, או כשבא לכם להנעים את הרגע בבית. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה