איך תדעי אילו נעלי כלה מתאימות לך

איך תדעי אילו נעלי כלה מתאימות לך

נעלי כלה

כשכלה מתכוננת ליום חתונתה, ישנם לא מעט פרטים שהיא צריכה לשים לב אליהם, להתייחס ולהחליט לגביהם. זה נכון לגבי האירוע באופן כללי, פרטים אשר היא ובן זוגה יצטרכו להחליט לגביהם ביחד שכן הם יכולים להשפיע על אופי האירוע ואיכותו, אך ישנם פרטים מסוימים שהיא תצטרך להחליט לגביהם בנפרד. דברים שקשורים אליה ספציפית. 

כך למשל לגבי פרטים הקשורים לביגוד, עיצוב והנעלה ביום האירוע. כל כלה מקפידה להשקיע לא מעט זמן ומחשבה בכל מה שקשור לנושא של שמלת כלה, תכשיטים אותם היא תענוד ביום החתונה, עיצוב שיער ואיפור, וכאמור גם בכל מה שקשור לנעלי כלה. מדובר על פרטים חשובים, הן בגלל שהם ישפיעו על הנראות שלה, על האופן בו היא תתועד בתמונות ובסרט החתונה, וכן על האופן בו תיראה בפני עצמה וכיצד האורחים יסתכלו עליה. 

אחת השאלות שכל כלה שואלת את עצמה היא, איך תדע אילו נעלי כלות יכולים להתאים לה. זה חלק מהותי מהעיצוב והסגנון שלה ביום החתונה ולכן חשוב שתדע לבחור נעליים שיתאימו באופן ספציפי. 

פרמטרים לבחירה נכונה

ראשית, כל כלה צריכה לשאול את עצמה, איזה סגנון יכול להתאים לה, אילו נעליים יכולים להתאים על פי הסגנון האהוב עליה אך גם על פי השמלה אותה היא מבקשת ללבוש וכן על פי הקונספט של האירוע עצמו. 

שנית, הנעליים צריכות להיות מתאימות מבחינת הצבעים, מבחינת החומרים ומבחינות אלמנטים אחרים של סגנון ועיצוב, כך שיתאימו לכלה באופן מלא. כמובן חשוב שהנעליים יהיו נוחות לשימוש במשך שעות ארוכות במהלך היום. 

שלישית, רצוי לבחור נעלי עקב לכלות שיוכלו לשרת את הכלה גם אחרי האירוע. כלומר, אם היא תרצה להשתמש בהן לאירועים נוספים בעתיד, היא תוכל לעשות זאת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה